Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Igaz hogy a füves cigi már...

Igaz hogy a füves cigi már nem annyira divatos mint régebben?

Figyelt kérdés
Régebben úton útfélen lehetett füvesekkel találkozni, de úgy veszem észre manapság ez már nem tapasztalható.
2011. dec. 31. 22:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
az hogy egyre tőb a pszihés beteg és egyre kiseb az álat életkor nem kifejezeten a fü miat vagy a dohányzás miatt van csak erre fogják rá gondoljatok bele miota füveznek és cigiznek az emberek még is el éltek 80-90 évesig most meg 50 60 évesen hulnak az emberek és lehet életében nem szivot semmit a rohano élet és a pénztelenség a pénz utáni hajszamiat bekővetkezet stersz és idegeség vágja tőnkre az embereket és nem a fü én 14 éves korom otta fűvezek az az 13 éve és nem sok rosz jele van ha job lenne az élet szinvonal nyugotaban élnének az emberek és ez által továb is nyugalom a hoszu élet ritka csak itt már nem tudsz nyugot lenni mert galyra vágtak mindent és akorsem a divat miat keztem el füvezni mikor elkeztem hanem azért mert nagy flesh és job egéségeseb mintha cefréznék most is nagyon sokan füveznek ahol én lakom rengetegen szinte a lakoság 70 % csak rengetegen nem válalják fel mert megtagadják őn magukat mert aszt hiszik cinkes de atol még ugyan olyan füves mint aki felválalja és nem hazutolja meg őn magát egy szálat sem jobak sőt roszabak
2012. febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ma már inkáb luxus cik mint divat mert azért már elég jo árban van az országban meg egyre tőb a szegény akik meg szívnak nem a divat miat teszik hanem mert jol esik nekik
2012. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!