Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigarettával ki milyen...

E-cigarettával ki milyen tapasztalattal rendelkezik? Melyiket érdemes választani? Tudnátok linket is irni nekem, ahol érdemes körül nézni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

itt menj be a bolt ba ott kitudod probálni hogy még is milyen érzés,szerintem a készülék tök mindegy hogy milyet veszel a patron fajtája (tartalma) az ami igazán számít.

Nekem a Marborlo az ami nagyon bejött.

Olcsón itt a boltban nem kapsz ,de legalább kipróbálhatod hogy milyen érzés .A vatera.hu -ott tudsz venni olcsón és árulnak patronokat is.A készüléknél tökmindegy hogy milyen a lényeg az hogy a patronok milyenek amiket meg tudsz hozzá venni ,ja meg a jó aksi ,meg töltő.

Ha ezzel akarsz leszokni nemhinném hogy garantált a leszokás,mert ez végülis olyan mintha le se tennéd .Meg pótolod a nikotint úgyanúgy és úgy a hiánya érzése benned marad.Én 2 éve tettem le és minden póteszköz,kapsz,rágó nélkül és sikerült(nem úgy mint tapaszokkal)Érdekes mód mikor használtam tapaszt akkor nem bírtam ki sokkáig és nagyon bennem maradt a pangás.De tisztán az a pangás hamar eltűnt és akkor jönnek a komolyabb tünetek :)

Üdv!

2012. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!