Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hét napja nem gyújtottam rá,...

Bazsi93 kérdése:

Hét napja nem gyújtottam rá, de már érzem hogy bármikor rátudnék. Mivel foglaljam le magam, hogy továbbra se gyújtsak rá?

Figyelt kérdés
.
2012. jan. 7. 12:27
 1/7 tetris ***** válasza:
Amikor rádtör a vágy, gondolj arra, hogy miért is akarsz leszokni.
2012. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen módszerrel szoktál le?
2012. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
puszta,akarat
2012. jan. 8. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
:D értem
2012. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
gondolom te is szilverszer óta nem szívsz, mint ahogy én is akkor hagytam abba. nekem k*rva nehéz megállni, de eddig sikerült.
2012. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
agyban dől el az egész.
2012. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csacsi2 válasza:
Nem kötöttem a szilveszterhez, még csak pár napja. Sajnos eléggé zaklatott környéken lakom és ha eldurran az agyam akkor nem bírom ki mert agyvérzést kapok! Minden esetre elkezdtem enni, ami jó elfoglaltság, nem vagyok elhízva.A bagó maradványokat, hamus egyebek eltüntettem. Nekiáltam nagytakarítani (ritka pillanataim egyike), így kötöm le magam!holnap az RTL klub -on reggeli téma lesz!
2012. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!