Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi egy szál cigi is vissza...

Napi egy szál cigi is vissza fog a növésben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 13:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
A sima rágó pláne nem ér semmit..már ha egy erős dohányosról van szó. Nekem adhatnának akármit, akkor sem menne a leszokás. Ami nálam bejött, a sok munka. Ha nagyon elfoglalom magam valamivel, van, hogy 3-4 óráig sem gyújtok rá. Legutóbb gyakorlaton voltam így, akkor azt mondtam,ha végre dolgozni fogok, tuti leteszem. Amíg tanulok, túl sok a szabadidőm, nem fog menni.
2009. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Már 2 napja nem cigiztem!

Egész nap filmet néztem!=)

Remélem hétköznap a suliból hazafele jövet nem találkozok cigis bandával!

2009. máj. 30. 17:38
 13/24 anonim ***** válasza:
34%
Én soha nem értettem azokat, akik le akarnak szokni a cigitől. Magát a "leszokás" szót nem értem. Vagy cigizel, vagy nem.
2009. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
9%
nah mizu?:)
2009. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Holnap lesz 5 napja, hogy nem cigiztem!

Bár elég nehéz, hiszen a párom ma is előttem szívta és mondtam neki, hogy jobb lenne ha ő is le szokna de azt mondta, hogy már próbálta de már 3 éve cigizik és nagyon nehéz neki! =(

2009. jún. 1. 22:19
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz leszokni a dohányzásról. Jó, jó biztosan 5 napig se könnyű kibírni, de viszont lesz egy holtpont amin ha sikeresen túl lépsz, akkor már nem is fog érdekelni a dohányzás. Ne gondolj folyamatosan a cigi-re, próbálj keresni valami olyan dolgot amivel lefoglalod a gondolataidat. És ha kibírtad valamelyik napot cigi nélkül, akkor este alvás előtt legyél büszke magadra, mert nem kis csatát vívsz a szervezeteddel. ;)
2009. jún. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Sajnos az a probléma, hogy sokan körülöttem cigiznek és így nehéz. Ma majdnem rágyújtottam de volt akarat erőm és ellenáltam! Mostanában sokat játszok a gépen ezért hamar elmegy az idő!=)
2009. jún. 2. 17:33
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

De ugye tudod, hogyha most (6 vagy 7 nap cigimentes) nap után rágyújtasz, akkor ez az egész felesleges volt!? És kezdheted előről...

Amúgy egy másik módszer a leszokáshoz, ha rászoksz valami másra ami egészséges. Például Te most a számítógépes játékokra szoktál rá, ami 100*-a jobb mint a dohányzás.


Sok sok erőt és kitartást kívánok a leszokáshoz és remélem minél hamarabb el jutsz arra a pontra, amikor már nem fogod kívánni a nikotint. Addig is én drukkolok neked! ;)

2009. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Az baj ha cigis környezetbe voltam és a cigifüstőt folyamatosan tám fújták a haverjaim? Mert, állítólag az jobban káros ha azt szívom be!Igaz lenne?
2009. jún. 3. 14:47
 20/24 anonim ***** válasza:
Így igaz. A passzív dohányzás is káros.
2009. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!