Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnék leszokni a cigaret...

Hogy tudnék leszokni a cigarettáról?

Figyelt kérdés
Nem használ sem a tapasz,sem a rágó,olyan mintha rajtam se lanne!Van valami más megoldás?
2009. jún. 2. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az akaraterőre gondoltál már?
2009. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, mint én! Letettem és soha többet egyetlen szálat sem szívtam el. Csak nem hagyod, hogy a cigaretta parancsoljon neked??? És ugye senki pénztárcáját sem akarod dagasztani a különféle leszoktató módszerek használatával? Akkor rajta: dobd el addig, amíg nem késő!
2009. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
A biorezonancia segít! Ha van 20-30% akaraterőd, akkor az megadja a maradékot hozzá, megszünteti a fizikai sóvárgást
2009. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akaraterőm van köszi de 3 óra múlva végem van.Ezt a biosat hol találhatom meg? Köszike!
2009. jún. 2. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tettem le, hogy mindig arra gondoltam, "rágyújthatok amikor csak akarok, de én most úgy döntöttem, hogy nem akarok!" és elővettem az okokat, miért is nem akarok rágyújtani... Immár 3éve nem szívom, pedig azelőtt az összes hókuszpókuszt kipróbáltam.. Biorezonancia van az Andrássy úton is (Bp-en), de semmit nem ér, nagy humbuk az egész. Az számít, hogy hiszel-e benne, mert a hit gyógyít és segít.. ha kételkedsz a módszerben, akkor nem fog működni! Ja és nem nehéz letenni!! Sok sikert!
2009. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
53%

Hogyan tudsz leszokni? Egyszerű.


Rákeresel a néhány videóra, végignézel egy bronchoscopiát, olvasgatsz egy kicsit a 15-30-szoros esélyedről, hogy tüdőrákod legyen, megnézed a halálozási arányt.

Belenézel a tükörbe, és elképzeled, hogy nincs hajad, és a sejtjeid egyszerre sorvadnak.

Előveszed a családod fényképét, a szeretteidét. Nézd meg őket, ők szállítgathatnak majd radio és kemoterápiára.


Ha mindez nem elég, nézz el egy tüdőgondozóba; a megjelölt látogatási idő ellenére a legtöbbe bármikor bemehetsz. Ülj egy folyosón 6-8 órát. Beszélgess emberekkel, szívd be a levegőjét.


Olcsó módszer. Működik.

2009. jún. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
A biorezonanciának van haszna, én aztán tényleg nem hiszek a hókuszpókusznak, és elég impulzív vagyok. Ha magamtól kell leszokni, zárás előtt tuti leugrok a kisboltba cigiért (hosszas körömrágás után), de a kezelés után nem. Semmi nem hajt a cigi után, szóval valamit tud. De vigyázni kell, mert vannak csalók, akik házhoz járnak ilyen-olyan gépekkel. Az nem ugyanyolan
2009. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyedül az akaraterő az, ami segíthet. Ha valaki nem gondolja komolyan, soha nem lesz egy fikarcnyi esélye sem.

Én is akartam, pedig 5 évet cigiztem.

Nem bírod? Akkor keményíts be, nem vagyunk óvodások, hogy ne bírjunk valaminek ellenállni!

2009. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Háát szerintem ha egyszerre nem megy akkor próbáld meg fokozatosan! Számold ki mennyi pénzt költesz egy hónapban cigire, és mindig tegyél férre annyi pénzt majd meglátod milen sok. És most képzeldel hogy azt mind a kukába dobnád fölöslegesen! Inkább vennél belőle mást ugye? próbáld meg fokozatosan kivenni a dobozból egy két szálat. És mindig egyre kevesebbet Míg a végén csak havonta egy szálat szívsz.azt meg már nem nehéz letenni. csak egyszerűen nem veszel. ha meg mégis vennél akkor úgy ahogy van vágd ki a kukába4
2009. dec. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én azt hallotam hogy szívj el sok cigarettát egyszerre ne állj meg elszívtad gyújts rá!Utána a cigaretta látványától is hányni fogysz!!!Durva ám hatásos módszer.
2011. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!