Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Azok a dohányosok, akik nem...

Azok a dohányosok, akik nem tudtak/nem tudnak leszokni a cigarettáról, miért nem ismerik el, hogy nincs sok akaraterejük?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 21:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Mert sérül az önbecsülésük.
2010. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert akár hiszed, akár nem, van akaraterőnk, nekünk akik nem akarnak leszokni. Én nem akarok, mert szeretem. Szeretek cigarettázni, szeretem az ízét, az illatát, és az egész "rituáléját". Nem vagyok akaratgyenge, csak nincs szükségem arra, hogy letegyem a cigit, ennyi.
2010. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarnak leszokni. Aki akar, annak sikerül. Én 6 éve dohányzom, de simán le tudom tenni bármikor, amikor akarom. Volt hogy 2-3 hónapig nem szívtam, volt hogy naponta két dobozzal is elfüstöltem. Viszont nem játszom a nagy "leszokóst meg visszaszokóst", mert szeretek dohányozni.
2010. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én elismerem,h. nekem nincs...mondtam is a férjrmnek,ez van,nem akarom és nem is tudom letenni
2010. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én is elismerem,hogy nincs akaraterőm leszokni.

És,hogy más dohányosok miért nem?Hát büszkeségből.

Te mint gondolom nem dohányos,nem értheted ezt,hiszen még a dohányosok sem értik...

2010. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Második kommentelő ( 21:08).Ti, akik nem akartok leszokni, ha maradandó károsodásotok lesz a dohányzás miatt, miért várjátok el, hogy az orvos az adófizetők pénzén meggyógyítson titeket, mikor, személyesen tehettek róla, hogy így alakult?
2010. jún. 10. 22:11
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az utolsó kommentet nagyon nem kellett volna...Túl lőttél a célon, kedves Kérdező.
2010. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem ez inkább a szándék kérdése, mint az akaraterőé. minden az elhatározástól függ. ha úgy állok hozzá, hogy ejj jó lenne leszokni, akkor bizony nem fog sikerülni.
2010. jún. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan nem a második vagyok, de én sem akarok leszokni. Az utcán nem dohányzom, csak a lakásomban, meg az éttermek/pubok dohányzóhelyiségeiben, tehát nem zavarok vele senkit. Adót, TB-t meg annyit fizetek egy hónapban, amennyit más átlag egy év alatt szokott. Háborodjak fel azon, hogy az én adómból gyógyítják a tőlem kevesebbet keresőket, vagy sem? :)
2010. jún. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Az utolsó kommentedre:akkor ne gyógyítsuk a cukorbetegeket sem,mert 10-ből 9 zabál,nem diétázik,és kapja a rahedli inzulint,meg a tesztcsíkot közgyógyra....

Vagy ne gyógyítsuk az epeköveseket sem akkor amikor diétahibát követ el,mer nem tudott ellenállni a töltött káposztának.

Sőt ne gyógyítsunk senkit sem,mert mindenki egészségtelen életmódot folytat,nem edz,kolbászt meg szalonnát fal reggel-este,és csodákszik,hogy szív és érrendszeri beteg.

Hajrá,zárjuk be a kórházakat!!

2010. jún. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!