Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az hogy már majdnem...

Miért van az hogy már majdnem 3-4 hete cigizek és folyton nagyon beszédülök tőle?

Figyelt kérdés

Konkrétan szédülök a cigitől miért ven ez?

Mikor leszívom tüdőbe rohadtul beszédülök de már panaszkodtak erre mások is? Vagy csak én?

Válaszokat pls



2012. márc. 14. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kezdők szoktak általában. Én amikor letettem, akkor szédültem, ez volt 7 éve...
2012. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
kezdőknél így van. nekem is így volt anno. nem is tudom miért szívtam továbbra is. vagyis tudom. vagányságból. jobban jársz, ha nem szoksz rá. nem érdemes. inkább szívj el bulikban 1-2 szivarkát, ha már füstölni akarsz. 100-200 ft/szál közt vannak egész jók.
2012. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ne akarj rászokni,és nem is kezdek el papolni mert tudom ilyenkor nem hat, de már 11 éve próbáltam ki a cigit 7 éve rendszeresen szívom és ma már 1-másfél doboz elfogy egy nap:/ emelkednek a cigi árak is, és az a baj imádom ezt a függést rá szeretek vele kelni,vele feküdni,jól belakni aztán rágyújtani, szóval ha pár év múlva kisbabát akarok rémálom lesz leszokni ,de érte bármit! Kérdésedre: Elején énis szédültem néha,főleg reggel..

L/20

2012. márc. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

lehet erőset szívsz?

milyen fajta és milyen színű a doboz??

2012. márc. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem akarok papolni, de tényleg hagyd a pics@ba. bárcsak most ott tartanék ahol te. biztos nem szívnám.
2012. márc. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
akkor ne papolj előttem lévő
2012. márc. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kösz a kommenteket értem :)

Tehát amíg tudom hagyjam abba :)

Akkor inkább hagyom mert lehet igazatok van :) vagányságból szívom csak :)

15/F

2012. márc. 15. 08:17
 8/13 anonim ***** válasza:
15 évesen főleg ne! Tedd le, költsd hobbira a pénzt ;)
2012. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A cigiben lévő nikotin miatt szédülsz, ami egy nagyon erős idegméreg és az agyban fejti ki hatását. Ha hozzászokik az ember szervezete, akkor már csak akkor fog szédülni tőle, ha valamennyit tisztul a szervezet, például az első reggeli szál ciginél.

Alapvetően gyorsan hagyd abba, mert rettentő könnyen rá lehet szokni. Addig, amíg nem késő!

Kvittagirlnek meg azt üzenem, hogy én is nagyon szeretek dohányozni, valamint a hideg futkosott a hátamon, ha a leszokásra gondoltam, ezért már 2 hónapja áttértem az elektromos cigire, az íze kicsit más, de határozottan jobb, és teljesen visszaadja a hagyományos cigarettázás élményét, így megtarthazod a cigiből a jót és eldobhatod a rosszat.

2012. márc. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
miért abba is van nikotin?
2012. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!