Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem jön a füst a vizipip...

Miért nem jön a füst a vizipipámból? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Vettem 20db 50g-os Al Fakher dohányt és bármelyik dohányt tömöm be mindegyiknek nagyon minimális füstje van és nagyon minimális íze. Viszont a régi dohányaim, amik még vannak azok jók, tehát a pipa működik! A dohány nedves mégsem akar égni. Mi lehet a baj?
2012. márc. 25. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
ha ég a dohány az már rég rossz.
2012. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam! Nem égni nem akara, hanem füstölni.
2012. márc. 25. 13:44
 3/9 anonim válasza:
szén?!
2012. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát...Beizzítom a szenet és hiába szívom kialszik! De a másik dohányomnál jó!
2012. márc. 26. 07:07
 5/9 anonim válasza:

shiazo-t használj az könnyebb


és ha kiszáradtak vegyél horgászboltba aromát öntsd rá és utánna jó lesz

2012. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Vagy a szén nem jó vagy a dohány, kettőnek nem nagyon van köze egymáshoz, tehát azt nem értem, hogy a régi dohánnyal miért lett volna jó a szén most meg nem.


Vegyél öngyulladós szenet, meggyújtod, 1 perc és megy is, nem lehet elrontani.

Dohány, mivel ilyen nagy tételt vettél, feltételezem, hogy olcsón jutottál hozzá, ha így van elképzelhető, hogy már régi dohányról van szó.

Írtad, hogy nincs kiszáradva stb, nekem még nem volt kiszáradt dohányom, így nem tudom mennyire száraz egy "kiszáradt" dohány, de ha mégis ez lenne a baj akkor fel lehet frissíteni.

Mézet és glicerint szoktak használni, glicerin felelős a füstért, de nem szabad túlzásba vinni. Gyógyszertárban vény nélkül kapható, de korlátozva van a mennyiség 50grammra, ez kb 200Ft üveggel kiméréssel együtt és sokáig elég.


Egy házi készítésű vízipipadohány leírásánál 40grammos cigarettadohányhoz amíből készen 120!gramm lett 1 teáskanálnyit írnak. Nos akkor kb 50grammos dohányhoz fél teáskanálnyi megfelel, 10-20szor biztos elég egy 50grammos glicerin.

2012. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

5.!

Milyen aromát árulnak a horgászboltban amit ráöntesz?

Nem próbáltam még a shiazot, de egyszer kiakarom...

2012. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5.A shiazo nem jó mert nekem 5 szívás után ugy kapar h lehetetlen szívni!

6.A gyártási száma 2011 július szóval szerintem az még nem régi!

2012. márc. 30. 06:16
 9/9 anonim válasza:
Aroma baj nem hiszem,hogy lehet inkább szén vagy kerámia. Ha kicsi kerámiád van mondjuk ilyen mint ezen a linken az első balról: ( [link] megoldhatod úgy,hogy miután ráraktad a fóliát ,tekersz egy kis csigát a fóliából, rárakod..és rá még egy fóliát,azt is kilyukasztva. Így nemég meg,és füstölni fog,de inkább azt ajánlom,hogy vegyél olyan kerámiát ami a 2. v 3. kép. Ha pedig ez se segít akkor gondolkozz el a szenen. Coco coal,Cocobrico szenek a legjobbak,de vigyázz mert nagyon nagy hőt adnak le.
2012. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!