Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a bajom a cigitől?

Mi lehet a bajom a cigitől?

Figyelt kérdés

Januárban gyújtottam rá először 13 lány éves vagyok tudom most jönnek az oltások hogy már 13 évesen így meg úgy meg amúgy..

Aztán kezdtem rá szokni később el kezdtem letüdőzni, nem volt semmi baj meg minden anya nem tudta.. És akkor most már egy napban elő fordul hogy el szívok 10 szálat vagy kicsivel többet vagy kevesebbet.. Úgy gondol ez egy gyerek számára elég sok de volt olyan is hogy csak 2 szálat szívtam el egy hónapban.. Tavaly augusztusban apukám meghalt rákban tüdő rákban, régen ő is rengeteget cigizet napi 1 doboz.. A múlt héten elkezdett fájni a mellem közötti rész éles szúró fájdalom, de most már nem is kapok annyira levegőt tegnap a hátfájás is megjelent, anya csak egy dohányzásomról tud.. Már nem tudom el mondjam neki hogy szívtam már elég sok cigit és elkéne menni az orvoshoz vagy ne mondjam el hogy szívtam de hogy ha tüdőszűrésre küldenek? Kélek adjatok tanácsot tehetetlen vagyok!



#cigaretta #baj #hátfájás #éles szúró fájdalom
2012. ápr. 13. 10:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
bocsi nem egy napban 10 szálat hanem egy hónapban*
2012. ápr. 13. 11:04
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

A cigiben pont az a szar, hogy későn okoz problémát.

Mondjuk ha az ember elkezdi fiatalon, akkor 40 éves korában lesz magas a vérnyomása, akkor meszesednek el az erei, akkor fog tüdőrákot kapni.

Egy-két év alatt még ált. semmi tünete nincs a dohányzásnak, így a sok hülye azt hiszi, hogy nem is lehet tőle semmi baja. Aztán 40 évesen pofára esnek, mikor vmi bajuk lesz tőle.

Nem valószínű, hogy tüdőrákod van, de nem ártana, ha leszoknál a dohányzásról.

Ha apád tüdőrákban halt meg, igazán lehetne több eszed.

2012. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Azonnal tedd le a cigit! Egy 13 éves lány nem attól lesz nagy lány, hogy dohányzik. Sok fiú utálja is a cigi szagot egy nőn! A tüdődben még nem okozott látható elváltozást, de később fog!!!A szúró fájdalom valószínű, egy rossz levegővételtől volt. Beszorulhatott a levegő a mellkasodba.
2012. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem okoz gondot hogy ha lerakom a cigit.. volt hogy 1 hónapig nem gyújtottam rá..
2012. ápr. 13. 11:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fajtát szívsz?

[link] próbáld meg letenni

2012. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Csúnya dolog,de kimondom:úgy tűnik nem túlzottan viselt meg apukád tüdőrákban történt elhalálozása. Hisz tudjuk, hogy a dohányzás ezt nagyban elősegíti.
2012. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mikor milyet.. volt hogy kék sofi kék multi
2012. ápr. 13. 11:12
 8/13 A kérdező kommentje:
Így van és tudom hogy hülyeség volt és nem tudom eldönteni hogy most mondjam el ezt anyának hogy én már több cigit is szívtam nem csak egyet és letüdőztem.. Igen is közel álltam apukámhoz.. Szinte mindenben hasonlítunk egymásra anyával rengeteget veszekszek mindig és veszekedtem is apa egyszer sem emelte fel a hangját rám.. meg stb. de valahogy mindig a cigi nyugtatott meg!
2012. ápr. 13. 11:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem veszekedni anyukáddal, őt is megviselték a történtek, szükségetek van egymásra.
2012. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen cigizel? te nem vagy normális már boccs... És nem megy el egyáltalán a kedved a cigitől, hogy meghalt az apád???
2012. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!