Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a bajom a cigitől?

Mi lehet a bajom a cigitől?

Figyelt kérdés

Januárban gyújtottam rá először 13 lány éves vagyok tudom most jönnek az oltások hogy már 13 évesen így meg úgy meg amúgy..

Aztán kezdtem rá szokni később el kezdtem letüdőzni, nem volt semmi baj meg minden anya nem tudta.. És akkor most már egy napban elő fordul hogy el szívok 10 szálat vagy kicsivel többet vagy kevesebbet.. Úgy gondol ez egy gyerek számára elég sok de volt olyan is hogy csak 2 szálat szívtam el egy hónapban.. Tavaly augusztusban apukám meghalt rákban tüdő rákban, régen ő is rengeteget cigizet napi 1 doboz.. A múlt héten elkezdett fájni a mellem közötti rész éles szúró fájdalom, de most már nem is kapok annyira levegőt tegnap a hátfájás is megjelent, anya csak egy dohányzásomról tud.. Már nem tudom el mondjam neki hogy szívtam már elég sok cigit és elkéne menni az orvoshoz vagy ne mondjam el hogy szívtam de hogy ha tüdőszűrésre küldenek? Kélek adjatok tanácsot tehetetlen vagyok!



#cigaretta #baj #hátfájás #éles szúró fájdalom
2012. ápr. 13. 10:57
1 2
 11/13 mosolyogj! ***** válasza:
ha nem akarsz fuldokolva meghalni úgy hogy véres köpetek jönnek fel a torkodból, akkor hagyd abba
2012. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha az ember elkezdi fiatalon, akkor 40 éves korában lesz magas a vérnyomása, akkor meszesednek el az erei, akkor fog tüdőrákot kapni.

Egy-két év alatt még ált. semmi tünete nincs a dohányzásnak, így a sok hülye azt hiszi, hogy nem is lehet tőle semmi baja. Aztán 40 évesen pofára esnek, mikor vmi bajuk lesz tőle.


Mindet 40 évesen kapja el illetve meg?

Nagyon okos vagy te is egy 13 éves kis csitri. Ha szívni akarják had szívják minél jobban tiltják annál jobban rászoknak na de kell ez nekünk.

2012. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha olyan bátor vagy hogy 13 évesen kipróbáltad akkor legyen merszed bevallani az anyádnak is. Bár nem szeretem ismételni mások hozzászólásait de valóban nem attól leszel a menő csaj, hogy nagyban szívod a cigarettát. De akár el is titkolhatod az édesanyád előtt és folytathatod ha 25-30 éves korodra egy emberi roncs akarsz lenni.
2012. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!