Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek mennyire "elnézhet...

Szerintetek mennyire "elnézhető" így a 2-3 szál cigi naponta?

Figyelt kérdés

nap 2-3at szívok el. valószínűleg letudnám tenni, télen soha nem dohányzom, de amikor jön a jó idő olyan jó kiülni rágyújtani. lehet csinálhatnék mást is, de amikor kiülök a levegőre, rágyújtok, abban a 10 percben úgy érzem rengetek stressztől megszabadulok.


egyébként sportolok, szoktam futni minden másnap, nyújtok, jógázok, faluban lakok, nincs olyan nagy szennyezés, Egerben tanulok, szerintem itt is jó a levegő.



2012. ápr. 25. 15:28
 1/8 hollófernyiges ***** válasza:
Attól a stressztől szabadulsz meg ilyenkor amit a nikotinéhség okoz :) de alapvetően csináld úgy ahogyan neked jólesik.
2012. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem is így szokott menni... pár szál naponta no problem szerintem... Nekem pl. 1 doboz majdnem eg hétig elég... Am milyet szívsz?
2012. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kék bondot.
2012. ápr. 26. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Mióta dohányzol így?

Az a gond egy idő után nem lesz elég ez a mennyiség főleg ha 18alatt vagy....

Hányévesvagy?

2012. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kb 3 éve megy így. 20 vagyok.
2012. ápr. 28. 11:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Örülnék ha csak ennyit szívnék én is. :)

Érdekes, nálam pont fordítva van, télen, hidegben sokkal jobban esik rágyújtani, mint a nyári forróságban.

Én elnézem neked ezt a pár szál cigit. :D

2012. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Hány éves vagy?

Mióta dohányzol? Milyen fajtát szívsz el? Milyen gyakran gyújtasz rá?

2012. máj. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ne vigasztaljátok magatokat. Akinek jól esik az a legrosszabb. Én is így voltam, aztán napi két doboz pirosat szívtam. De abba sikerült hagynom. Csak az akarat gyenge és szellemileg zoknik lesznek dohányosak.
2013. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!