Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 1,5 doboz cigit szívok...

Napi 1,5 doboz cigit szívok naponta.15éves vagyok de az anyám megveszi nekem a napi 2 dobozzal. Ez nagyon káros? (nem kamu kérdés). Így megy ez már 2 éve.15/L

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 12:43
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
De szeretek dohányozni és nem menőségből.
2009. jún. 22. 13:11
 12/30 anonim ***** válasza:

12.58 vagyok

Nem azt mondom, hogy helyes, hogy megveszi neki az anyja, de hidd el, akkor is ugyan úgy elszívná ezt a mennyiséget, ha nem venné neki, ill. nem sokat számít, hogy 30 vagy 32 szálat szív el egy nap. Nem venne magának kaját, lejmolna stb. Ameddig a kérdezőnek nincs annyi esze, hogy magától rájöjjön, hogy nem kéne szívni azt a sz@rt, addig hiába is papol neki bárki. Sokszor felnőtt emberek nem képesek megérteni miért is nem kellene dohányozni, egy gyereknek, aki felakar vágni (hiába is mondja, hogy nem menőzik) ezt még nehezebb felfogni. Ennyi idősen én is szívtam, eleinte tiltották otthon, aztán rájöttek, hogy nem tudnak mit tenni, úgyis ráfogok gyújtani. Több mint 10 évig dohányoztam, aztán felnőtt fejjel megjött az eszem és letettem. Egy dolgot viszont megfogadtam, a gyerekemnek nem fogom tiltani, mert felesleges. Nem lehet mindentől megóvni a gyerekünket, és nehogy már minden h.lyeségükért az anya legyen a hibás. Mellesleg, ha már anyukát annyian szídják itt, a kedves apuka hol van, ő nem felelős semmiért?

2009. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
az apám nem velüknk él
2009. jún. 22. 16:11
 14/30 anonim ***** válasza:

2 év? Hát akkor már elő kell jönnie a nemkívánatos dolgoknak, krákogás, sárga büdös bőr, rossz fogak, meg még millió más dolog, 20 évesen már úgy nézel majd ki mintha legalább 30 lennél. Ezeket is szeretni fogod, mikor egy pasi sem áll majd veled szóba? Mert ilyen igénytelen büdös csaj kinek kell? Csak azoknak akik maguk is ilyenek. De ha neked ez jó, folytasd. 15 évesen még gondolom csak azt mondod erre hogy hülyeség, de később már a ráncos sárga bőröddel nem tudsz mit kezdeni. Gondolkodj is néha hogy mit csinálsz. Vagy ennyire nem érdekel mi lesz veled? Ennyire igénytelen vagy?

Én is csak egy 17 fiú vagyok, de eszembe nem jutna cigizni, lányoknál meg különösen visszataszító, már messziről bűzlik a hajuk, ruhájuk is.

2009. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Dákó Ádám ***** válasza:
75%
Majd rájössz, amikor már a busz után sem tudsz futni, mert alig kapsz levegőt.
2009. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

[link]


azt ajánlom, hogy olvasd el.. én két éve dohányzom, de nem áll szándékomban tovább rontani az egészségem, úgyhogy eldöntöttem, hogy leszokok.. elkezdtem ezt a könyvet olvasni és azóta napi egy vagy max két szál cigit szívok :) (egy hete :D) amint kiolvastam (mert nem minden nap olvasom) akkor fogom végleg letenni :)

legalább csak az első 10 oldalt olvasd el kérlek :)

2009. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
89%
Anyád se és te se nem vagytok normálisak.A fogad ki fog esni.És a tüdőd úgy fog kinézni mint a disznó mája.
2009. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
36%
Anyukád nem gyilkos illegále hanem legále gyilkos :) Ki fog ezzel nyírni, pedig szerintem jobban tettem volna ha árvaház/intézetbe ad :) Ott legalább megmenekülhettél volna, de így már elindultál utolsó utadra, mivel nem fogsz tudnni leszokni, majd viszek én is a temetésedre egy sárga rózsát okkkéééé? De majd a tüdőgondozóból küldj képeslapot, hogy mikor temetnek okés?????
2009. júl. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

mindenki tudja hogy nagyon káros. akkor minek kéredzed meg?? enniyre hülye nem lehet valaki könyörgöm. én is 15 vagyok és lány és cigizek és tudom hogy káros nekem is megengedik de nem kéredzem meg h káros-e mert tudom hogy igen..

pff...szánalom.xD

2010. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Hiába szeretsz, ez rengeteg!

Ha már cigizel, akkor kevesebbet?

Mellesleg milyen cigit szívsz?

Ha gyengét, akkor inkább vegyél erősebből és abból 5-6-ot.

"Egészségesebb, mert pl. most szorozd be.

Fehér Multifilter:

Széndioxid: 1 mg

Nikotin: 0.1 mg

Kátrány: 2 mg


Piros multi:

Széndioxid: 10 mg

Nikotin: 0.8 mg

Kátrány: 10 mg


Nikotinba mérve egy szál piros, egyenlő 8 fehérrel, de ha beszorzod a kátrányt, ugyanis az a fő káros a tüdődre, akkor az már 16 mg, nem 10.

Inkább szívj erősebbet, és keveset!


0.1-esből megértem ha 2 dobozt elszívsz, deha pl. piros Marcsából, akkor az nagy hiba, mert nagyon káros, és kegyetlen drága.


CSÖKKENTS ADAGOT, A TE ÉRDEKEDBEN MONDOM!

Nem vagyok antidohányos, cigizek én is, de már leszokóban vagyok.

2010. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!