Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mért szédülök a cigitől?

Mért szédülök a cigitől?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 16:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
abban a pillanatban lecsökken a vérnyomásom, nekem egyébkéntis alacsonyabb. szoktam utána rögtön kólát, vagy 100%OS narancslevet inni, és kis idő múlva visszaáll.
2009. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha most kezted, akkor ne folytasd! Egyértelmű, hogy a szervezeted nem reagál jól rá. Hagyd abba!
2009. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
80%

Ez hülyeség. Figyelj. Én is mikor kezdtem a cigit rendesen letüdőztem és szédültem is rendesen meg erős hányinger. Ez azért van mert a szervezeted nem szokta meg a nikotint. Ennek oka szédülés hányinger erőtlenség rossz kedv. Én 2 hónapja cigizek.

kb a 2. héten megkináltak 1 szál kék bondal letüdőztem minden slukkot. Kiütött 2 órára. Nagyon szarul voltam tőle. Nem tom mér. Ez van.

Meg kell szoni a cigit de ne kezd el sztem.

2009. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
18%
Mert hülye divat bagós vagy. ENYI!
2009. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

mer RÁKOS VAGY azért HA-HA-HA.

ÉS EZ NEM VICC NAGYBÁTYÁM EBBE HALT BELE.

2010. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
azért mert sok szén-monoxidot, szén-dioxidot tartalmaz, ami gátolja az oxigénfelvételt bizonyos mértékben így kisebb mértékű oxigénhiányos állapot lép fel, ezért szédülsz. Ja és a cigi nem vérnyomáscsökkentő!!! épp ellenkezőleg, emeli a vérnyomást, mert érszűkítő. Aki megnyukszik tőle, az azért van, mert hozzászokott, és ha hiánya van, rágyújt, akkor enyhül a hiány és jól érzi magát! A massszív dohányos ha rágyújt akkor érzi úgy magát mint egy nem dohányzó általában.
2010. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

túl erős...nmrég kezdted..szal válts vmi gyengébbre!;)

én is így vok...:D

2010. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
velem is pont ez van szürke bondal kezdtem és már az első hétnél tartok és még most is szédülök hánynom kell és fáj a fejem. 1 hét allatt le is szoktam. Ja és amikor letüdöztem akkor marha erős fájdalmat éreztem a mellkasomba. NEM TUDOM MI OLYAN JÓ EBBEN A SZ.AR CIGIBE!!! NE SZOKJ RÁ 15/f
2010. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
utsó előtti vok....hát utolsónakk azért ennyire nm fájdalmas mint ahogy te leírtad...én am 100-as kék multit szívok..az nem erős..nkm megfelel...még a philippe morris is jó;)
2010. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
En is igy vagyok vele 1x-1x.Pl ha reggel szivsz es nem ettel meg akk nagyon sz*r meg artra figyelj h ne szivjal nagyokat es ne tuuul gyorsan mert h ha sietsz akk szedulsz tole...v is en igy vok vle
2010. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!