Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hány évesen próbáltátok ki...

Ti hány évesen próbáltátok ki először a cigit? én 12 vagyok és lány és most fogom napokon belül kipróbálni egy haverommaal. Eddig tök izginek tartottam de mostmár kezdek félni, mi lesz ha rászokok? Ha 3 szálat elszívok még nem tudok rászokni ugye? :S

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 16:44
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen próbáltam ki először.

Szerintem három száltól nem lehet rászokni, de igazából minek annyit elszívni? Kipróbálod, az oké, onnantól kezdve tudod, hogy milyen. Akkor minek többet is szívni, ha nem akarsz rászokni?

Különben így visszagondolva én két évig simán úgy cigiztem, hogy nem szoktam rá, simán abbahagyhattam volna, csak persze tizenpárévesen szívesen menősködtem vele. Pedig azért az, hogy egy nap, délutánonként elszívtam két szál cigit, az még semmi sem volt, tekintve, hogy egyáltalán nem hiányzott, vagy ha elmentem a szüleimmel nyaralni, akkor eszembe se jutott rágyújtani.

Csak azt sajnálom, hogy erre nem jöttem rá időben. Jobban jártam volna, ha tényleg csak kipróbálom, és ennyi, nem költenék rá el ennyi pénzt. Csak persze akkoriban még nem került ennyibe, az első doboz cigimet 285 forintért vettem, és még jó ideig ennyibe került. A franc se gondolta, hogy egyszer majd 700 forint körül lesz egy doboz cigi - és persze ennél még drágább is lesz.

2012. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
nem kamu. köszönöm az értelmes válaszokat :) azért kell 2-3 mert állítólag az 1. az szar lesz
2012. máj. 6. 17:50
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fene tudja... Én amikor először tüdőztem le, az se volt szar, csak sokkal erősebbnek éreztem, mint a későbbiekben. De nem lettem rosszul, nem éreztem, hogy ez szar, csak fura volt. Na nekem pl. ennyi lett volna a KIPRÓBÁLÁS, most is azt mondom, hogy semmiben nem volt más érzés, mint tíz évnyi dohányzás után elszívni egy szálat, csupán azt erősebbnek éreztem.
2012. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim válasza:
78%
Nyugodtan próbáld ki... Én is kipróbáltam, eddig kb 6 szálat szívtam el, nem szoktam rá... Na meg 8 szivarkát, és egyiket se én vettem amúgy... Nem fogsz rászokni. 14/F Nekem amúgy nem hiányzik, simán megvagyok nélküle.
2012. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
2-3 száltol nem tudod meg milyen.mert még nem kivánod.ha rászoktál akkor tudod milyen érzés .addig csak füstöt érzel és köhögsz.nem is esik jol.
2012. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
45%

A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK MÁR BALF@SZOK


nem, 3 száltól nem fogsz rászokni, de hidd el egy szálat nem fogsz majd tudni elszívni.. ez nem olyan hogy elszívsz egy szálat és utána rászoksz egyből-.- az egy hosszú folyamat.. kipróbálni ki lehet, nem fog tetszeni :D max pár év múlva gondolkozol majd el újra h kikéne prbálni mégegyszer.. velem is ez volt, és jéééééééééééé azóta sem dohányzok..

2012. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
68%

Én nem próbáltam még ki, és soha nem is fogom. Minek próbáljak ki olyasvalamit, amiről tudom, hogy rossz? És a többiek miért próbálják ki, ha tudják, hogy rosszat tesznek maguknak? Ezt soha nem fogom megérteni, úgy látszik.

Mindenesetre, büszke vagyok magamra, hogy nem vagyok ennyire buta, és van véleményem az ilyen dolgokról. Emelt fővel mondok mindig NEM-et, ha megkínálnak cigarettával. Aki pedig a fiatalkorra hivatkozik, mint ok? Fiatalság, bolondság? Ugyan már. Teljesen mást jelent.

Üdv.: Egy 16 éves lány.

2012. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
86%
Na milyen volt?
2012. máj. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
már reggel ki tudtam próbálni :DD jujjjj tök jó volt az elsőt azt haverral közösen szívtuk és nem tüdőztem le utána egyedül azt se tüdőztem és még egyet amit viszont már rendesen :) jó volt....de nem szokok rá
2012. máj. 7. 14:21
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Miért volt jó? Mi volt benne a jó?

Folytatást hogy tervezed?

2012. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!