Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Üdv.! Másfél hónapja nem...

Üdv.! Másfél hónapja nem szívok (cigit), de van egy gondom, mi lehet az oka? 43F. Tovább.

Figyelt kérdés
Viszont többször iszom,és mérgelődök.Pedig minden okés,csak türelmetlen vagyok mindenben.Asszonnyal is hülye vagyok.De visszaszokni nem akarok,mert nem akarok napi 800-1000 Ft-ot elkölteni erre a sz.rra,és jó lenne egsön maradni..Mit tegyek???
2012. máj. 23. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Türelmetlenség, idegeskedés el fog múlni.

Tisztázd az asszonyal és minden érintettel hogy miért vagy túlfütőtt és nem nekik szól.

2012. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most szoktam le 2 hónapja,nálam is volt ilyen,de elmúlt.
2012. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sportolj! Nem vicc.


Járj le pl. esténként kocogni. A sport oldja a stresszt, kikapcsol, segít elterelni a gondolataidat.


Az "iszom" alkoholt takar?

2012. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy nekem is ez segített, miután leraktam a cigit.

Én is türelmetlen voltam, könnyen felkaptam a vizet. Ilyenkor inkább mindig elvonultam. Használt! És segített a tüdőm állapotán is.


3-as voltam.

2012. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zsizsik666 ***** válasza:
Töltsd a cigit. S akkor az napi 300 Ft, de még mindig jobban jársz vele, mintha piát vennél belőle, napi szinten.
2012. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocs,most értem géphö:)))

Nem tudom,majd valami lesz...

2012. máj. 23. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Elvonási tünetek. Próbálj valami értelmes dologra koncentrálni.

A feleségeddel beszél meg a problémád, hogy kicsit legyen türelmes veled, amíg kitisztul a szervezeted.

Egyébként a dohány ára is emelkedik.

2012. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!