Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le? 13 éves...

Hogyan szokjak le? 13 éves csaj vagyok. Naponta úgy 5-6 szálat szívok el

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 18:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
utolsó: pedofil köcsög vagy
2012. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én is rászoktam egy ideig ennyi idősen, dohányos barátok hatására. De rájöttem, hogy hülyeség, nincs semmi értelme, drága, büdös, dugdosnom kell anyám elől stb... Végül elhatároztam, hogy leszokok, leraktam, nem vettem többé, ha valaki megkínált egy ideig még elfogadtam, de megtanultam arra is nemet mondani. Bár én sose szívtam ennyit, volt hogy csak heti 1 szálat, de amikor a barátaimmal voltam néha volt az napi 3-4...

Próbáld meg, nem nehéz. Csinálj helyette valamit, ami elvonja róla a figyelmedet. Pl amikor nagyon rám jött a cigizhetnék fogtam egy ceruzát és egy papírt, és nekiálltam rajzolni. (az a hobbim.)

2012. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

baszod, anyám a tesóm táskájában észrevett egy kib@szott erős Dunhill-t.... elszívatott velem egy szálat.... mondta, tüdőzzem le.... mikor a számhoz emeltem, éreztem a finom, mentolos ízét.... finom íze volt, de köhögnöm kellett tőle.... eddig 1x szívtam cigit, kék bondot, az nem volt nagy szám, aztán ez a dunh. durva volt....


VAGY:


szedj le fél méter nádat

gyújtsd meg

szívd el úgy, hogy tüdőzd le!

örökre leszoksz

2012. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
előző vagyok, 13/F
2012. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
gyújts rá és nyomd bele fordítva a szádba.sikerülni fog ;D
2012. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
íjááá
2012. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!