Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » MI a véleményetek az elektromo...

MI a véleményetek az elektromos cigiről? Szerinteteek gáz ha valaki ilyet szív?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, ma már egy komoly közössége van ennek a dolognak. ( [link]

Nekem ez az eszköz segített leszokni a cigarettáról; ugyan nikotinfüggő maradtam, de nem károsítom olyan mértékben az egészségemet és a környezetemét sem. Tökéletesen visszaadja a dohányzás illúzióját.

2012. jún. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az #1-hez, én is egy hónapja szívom, azóta pár szál rendes cigi fogyott összesen, az is akkor, ha vendégségben voltam és megkínáltak. Addig 30 éven át egy doboz cigi fogyott naponta, a végén már másfél.

Jó nagy teljesítményű e-cigit vettem 14 ezerért (ebben 2 komplett szerkezet van) csak folyadék, meg időnként integrált patron kell hozzá. Egy hónap alatt behozta az árát!

Ha dohányosokkal találkozom, akkor egyáltalán nem gáz, sőt inkább érdeklődnek, kipróbálják.

A nagyobb gond a nemdohányzókkal van. Ők ugyanis nem tudják megérteni, hogy jól jártak azzal, hogy ezt szívom. Sokan közülük prüszkölnek a "füst" miatt! Több méterről is zavarja őket a "büdös bagószag"!

Olyanok, mint Pavlov kutyája, akinek a nyála a citrom látványától is csorogni kezd!

Az e-cigi ugyanis szagtalan vízgőzt bocsát ki, szaga legfeljebb az illatagyag miatt lehet, pl. vanília, mentol, de dohányszaga nincs és káros anyagot nem bocsát ki, ellentétben pl. a füstölőkkel, illatgyertyákkal!

2012. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz az e cigi, egyre több embernél látom:)
2012. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem gáz,de nekem nem használt sajnos.a legerősebb patront toltam,de csak még jobban kívántam a cigit.azóta felhagytam vele,nem volt értelme kidobni rá ennyi pénzt.szerintem a leszokásnak a legjobb módja ha kidobod a cigit és nem gyújtasz rá.csak akaraterő kérdése az egész :)
2012. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shaddark ***** válasza:

Én is átálltam, a kérdés nekem fura egy kicsit.

Miért lenne "gáz" ha valaki a környezetében élőket nem károsítja, nem büdös és ha nagyon akar sokkal könyebben le tud végleg szokni mint most?

Az íze sokkal jobb mint az analógnak, én már büdösnek érzem a hagyományost...

Amúgy meg én kifejezetten büszkén szívom az úton, az hogy nem vagyok "birka", nem ugyanazt és ugyanúgy csinálom mint a többiek számomra inkább előny mint hátrány.

2012. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shaddark ***** válasza:
Jah, én a melóhelyen is szívom, 1-2 hétbe tellt mire mindenki észrevette... Úgyhogy annyira azért nem lehet érezni, tényleg Pavlovi reflex ez.
2012. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az olcsó vacak vaterás eléggé gáz ráadásul amit én rendeltem az aksija sem bírja 1- 10slukknál tovább... viszont amit márkakereskedésből rendeltem, 40k huf ért az kiválló, igaz az elektromos szivar, de nagyon jó... rettenetesen jó "füstöt" lehet vele fújni, az adalék anyagot ilyen kis fiolában kell kikeverni és beletölteni de már fél éve napi rendszerességgel használom és még nem kellett utánpótlás...
2012. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Shaddark ***** válasza:

ecigiből még nem létezik normálisan működő cigaretta méretű.

Aki be akar szerezni az joy 510(kis méret, fél napra elég) vagy ego 1100 (nagy méret 1 napra) akksit és halmizer (Helix) patront tud venni amik egyszerűen használhatók, nem kell szerelni őket.

Ami ezeknél kisebb azok gyakorlatilag használhatatlan vackok, nem érdemes foglalkozni velük mert csak elveszik a további próbálkozástól a kedvünket.

Azt tudomásul kell venni hogy aki ecigire vált az méretet is vált.

2012. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Shaddark ***** válasza:

Jah, 15-20K körül kijön így egy kezdő mindenből 2 készlet, enél többet ne nagyon adjon senki érte.

Készletet venni nem érdemes, inkább keresni olyat akinek már van vagy ért hozzá és darabra megvenni csak azt ami kell.

2012. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!