Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mást is felháborít, hogy most...

Mást is felháborít, hogy most már kb sehol nem lehet dohányozni?

Figyelt kérdés
Pl én nem szórakozhatok rendesen, mert nem lehet dohányozni a bárokban, kocsmákban stb, vagy nem szívhatok el egy szál cigit mert éppen egy játszótér mellett haladok el. Szerintem kéne azért lehetőséget biztosítani azoknak, akik igen is tüdőrákban akarnak meghalni. Szerintem az egyéni szabadság joga ütközik itt az egészség jogával. Nem igaz, hogy nem volt jó eddig, hogy volt dohányzásra kijelölt rész az éttermekben pl.!

2012. júl. 11. 18:46
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem még mindig, hogy ha akkora a szegénység, akkor miért fogy még mindig a cigaretta, és miért járnak az emberek még mindig kocsmába? Honnan a francból van ilyesmire pénzük? Normálisabb országokban nincs is kocsma, mert nincs célközönsége. A fiatalok fiatalos helyekre járnak szórakozni, az idősebb, családos emberek meg a családjukkal töltik az időt, és nem a kocsmában, hanem egymás udvaraiban jönnek össze iszogatni, beszélgetni, miközben a gyerekek játszanak. Mocskosul beteg a magyar társadalom, egyre több az alja sehonnai önállótlan, életképtelen ember, és ez a réteg szaporodik a legjobban... mi lesz ennek a vége?
2012. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!