Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A szomszedban 10 percenkent...

A szomszedban 10 percenkent ragyujt valaki a teraszon a fust a mi lakasunkba aramlik. Hogy tudom megakadalyozni ezt?

Figyelt kérdés
(Igen egyenlore becsukjuk az ablakot de mi lesz nyaron? A szomszeddokkal nem lehet beszelni!) Köszi
2008. máj. 4. 19:49
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Bocs de a sovenyt.
2008. máj. 27. 17:26
 12/33 anonim ***** válasza:
65%
A 3. válaszban ajánlották a sövényt.
2008. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%
Előző vagyok.Nem láttam,hogy írtad a sövényt.Talán megoldás lehet 2 cserép tuja az elválasztó falhoz.
2008. máj. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is ez a probléma. Alattunk annyira dohányzik egy alkoholista, hogy egy óra alatt elszív egy doboz cigit. Nem tudok szellőztetni, mert a cigi szaga az még hagyján, de az a bűz ami onnan árad leírhatatlan. Rosszabb mint egy kocsmában. És igen minket is mérgez vele. Valamit tenni kéne! Ne dohányozzon mindenki ott ahol akar! Nem hiszem, hogy ennyire nincsenek tekintettel másokra. Főleg a játszón és a gyerekek közelében. Na meg az utcán fújják rád a füstöt! Rohadt bagósok! egyszerűen nem kellene több cigit gyártani, akkor ha nem lenne biztos nem gyújtanának rá.
2008. jún. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
23%
Először is kikérem magunknak a "rohadt bagósok " címet.Sok mindenbe igazad van,de nem így kéne hozzá állni.A játszótereket 100 %-ban elismerem azt is, ha rád fújják a füstöt nem lehet kellemes. Ez sajnos egy rossz szokásunk,de szerintem van még egy pár rossz szokás,ami zavarja a másikat.Azt viszont el kell ismerned,hogy az ÉN pénzemet költöm rá,lehet ,hogy Te másra költöd,az se biztos,hogy mindig jó célra.Lehet,hogy a családodon belül is csinálsz olyat ami nem tetszik nekik,mégis el kell viselniük.Amellett lehet kultúráltan is dohányozni.
2008. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
64%
A Kedves dohányosokat nem lehet megkérni, hogy ne fújják feléd a füstöt, mert olyan durván visszavágnak, mint a kettővel ezelőtti Kedves Válaszoló. Minden Embernek JOGA van ahhoz, hogy egészségesen élhessen. Tehát nem vagyunk kötelesek elviselni sem a dohányfüstöt, sem a kutyaszaros járdákat, parkokat, és ez vonatkozik a járdákra köpködőkre is !!
2008. jún. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
33%

Bocsánat, helyesbítek : Kérem, így olvassátok: A "Kettővel ezelőtti válaszoló" helyett:"Mint a dohányosokat védő válaszoló" !

Utóirat: mit gondoltok, van a cigarettában olyan anyag, ami a józan ész működését, a józan gondolkodást zavarja, akadályozza ??

2008. jún. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
81%

A dohányzás függőséget okoz.

Ezek után 'kultúrált dohányzás' nem létezik.

Ami a pénzt illeti: a dohányosok gyógyítása jóval többe kerül, mint a cigarettán levő haszon.

2008. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
48%

Sem sövény, sem tuja, én semmi nem használ. Én arra gondoltam, hogy az utcán kellene kis bódékat felállítani, olyat ami teljesen zárt és nincs elszívó sem rajta. Ott lehetne dohányozni. Kíváncsi lennék hogy bírnák a zárt térben? De azt hiszem megérdemelnék!

Ui. És mindegy, hogy mit gondolnak a dohányosok, mert végső elkeseredésemben írom, de jó megoldásnak tűnik.

2008. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
54%
Hogy ha valaki a saját lakásában hangosan hallgatja a zenét azt megbüntetik. Ez ügyben még a rendőröket is ki lehet hívni.És akkor aki a saját lakásában szívja a cigit, de a füst a szomszédban "landol" akkor az ellen miért nem lehet tenni semmit? Ez még károsabb mint a zenehallgatás, és tulajdonképpen a zene nem is káros ugye. Azt hittem eddig, mindenkien joga van a füstmentes, egészséges környezethez, de úgylátszik tévedtem...
2008. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!