Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A füves cigi milyen problémáka...

A füves cigi milyen problémákat okozhat? 17L

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 15:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%

Na még az b*szna be ha legális lenne. az emberek nem érettek arra hogy ilyen eszközöket adjunk a kezükbe, nézd meg hogy hány alkoholista, nikotinfüggő és egyéb szenvedély beteg van a világon (amelyeket legális eszközök váltottak ki).


alkohol, fű, eki, stb... nincs különbség. Hosszútávon egy beszűkült látókörrel rendelkező zombi leszel, akinek az életcélja a szaros szenvedélye lesz (max a fűtől jóval később patkolsz el mint az alkohol okozta mellékhatásoktól) ...


Nem azt mondom ha kipróbálod egy drogos leszel és rászoksz egyből, mert ez baromság, de függően a szociális körülményeidtől, eddigi értékrendedtől rossz irányba is terelheti életed.

2009. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

telejesen ugy van ahogy 07-16 16:39-es irta.

Ezt nemtom honnan vették, hogy aki füvezik az lassan kipróbálja a "keménydrogokat" is..pff.

Érdekes, haverjaim is füveznek, és EGYIKNEK sem jutott még eszébe h elkezdje lőni magát vagy akármi..mert nem akarják tönkrebaszni az életüket..Lehet, hogy néha-néha füveznek de azért tudják ,hogy hol a határ..

2009. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
74%

Szerintem annyira nem káros, hogy előbb meghaljunk tőle mint a városi szar szmogtól.

Amúgy miért nem dönthetem el, hogy mitől akarok "meghallni" ha káros lenne annyira, de nem az. Ha belövöm magam mint a szar meghalok akkor kinek mi a fa*z köze van hozzá.

Ellenzem a kemény drogokat, de amit a természet ad avval baj nem lehet!!!!!!!!

2009. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nos, ha belövöd magad és meghalsz, úgy hogy tisztában voltál a következményekkel (nem, nem voltál, mert éppeszű ember soha, semmilyen körülmények közt nem akar meghalni), kis túlzással mondhatjuk, hogy nem érdekel, hogy feldobtad a bakancsot.

De ez a dolog úgy zajlik, hogy előtte pénzelsz egy drogmaffiát és tönkreteszed, lenyúlod a körülötted lévőket, neadjisten belőve vezetsz, vagy látsz el más felelős pozíciót, tehát inkább ne lövögesd magad.


A fűvel ezek a problémák nem állnak fent, lévén, hogy nincs függőség, túladagolni sem lehet, ha mégis bezabálnál belőle töménytelen mennyiséget kómába esnél mielőtt megpatkolnál, bár szerintem fűvel még soha senkinek nem sikerült öngyilkosnak lennie a történelemben, de nem néztem utána. Meg ami azt illeti, a füvezett emberek egyrészt nem nagyon vezetgetnek, mert be vannak fosva és mert le vannak lassulva. Másrészt meg vezetési stílusukon is meglátszik ez a lelassultság, mivel jellemzően óvatosabban vezetnek, viszont lassabban reagálnak a felmerülő szituációkra, és a lassú vezetés balesetveszélyes a téged előzők miatt.

2009. júl. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
81%
Hun lehet ilyet kapni?
2009. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
89%

"ha allergiás vagy rá akk belehalhatsz,ha piával együtt fogasztod garantált hányás,ha túlszívod magad hányás ájulás is bekövetkezhet."

Az elso hozzaszolashoz annyit fuznek hozza meg, hogy: Te szivtal mar fuves cigit vagy anyuci ezt mondta ?


egyreszt: NEM haltak bele meg fuves cigibe. A fu halalos adagja eleresehez el kellene szivnod tobb, mint 6 kilo fuvet 15perc alatt. Szerintem ezt nem fogod tudni megtenni ha akarod akkor sem.

masik: piaval egyutt nem garantalt a hanyas ez hulyeseg, semmi koze nincs a kettonek egymashoz

harom: ha tulszivod magad nem elajulsz, hanem szarul erzed magad és inkabb ledolsz aludni, mint alkoholnal (namar nem hogyha mar hanyasig ittad magad :D de szerintem egy jo hanyas utan sem bulizol tovabb)

Az hogyha tulszivod magad akkor hanyahatsz az igaz. :]

2009. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Igazából nekem tanács kellene.Megtudtam a fiam haverjától ,hogy a fiam kipróbálta egyszer vagy kétszer a füvet.Pedig esküdözött,hogy ő soha.Bár azt mondta nekem egyszer,hogy gondolkodott rajta ,hogy mi lenne ha..,de végül nem próbálta ki.Viszont most kiderült,hogy ez az egész nem igaz.Nem tudom mitévő legyek mert féltem a fiamat.Még csak 15 éves.Nem értem milyen háttér kell ahhoz,hogy egy gyerek elutasítsa mereven a füvet vagy bármit.Mi egy nagyon nagy szeretetteljes család vagyunk.Főleg velem van nagyon jó kapcsolata.Nem szoktam szinte semmit megtiltani neki.Na ez azért nem azt jelenti,hogy mindent megengedek.De a normális határokon belül lehet neki ezt azt.És éppen ezért nem értem,hogy hol rontottam el?Azt mondják azok csinálnak ilyeneket akikkel nem foglalkoznak eleget vagy nem figyelnek kellőképpen rájuk.Én mindent megteszek érte és még a három testvéréjért.Igyekszem neki megadni amit csak módomban áll.Nagyon szeretem és ezt ki is mutatom.NAGYON IS.Akkor meg hol a baj?Mi lesz ha rászokik?A kollégiumban ahol van elég sokan használják és nem csak ezt hanem extrémebb dolgokat.Mindig ettől rettegtem,hogy a társaság beleviszi..MIT TEGYEK?Nem akarom letámadni és veszekedni vele mert azzal lehet többet ártanék mint amit használnék.De szó nélkül meg nem hagyhatom.Segítsetek!
2009. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Én azért megkérdezném, hogy miért csinálta. Szerintem a haverjai vitték ebbe bele és hát kíváncsi is lehet, ez nem azt jelenti, hogy rászokik. Beszélj vele és mondd el neki, hogy ez nagyon rossz és nagyon aggódsz érte és semmi értelme.
2009. nov. 13. 15:32
 19/25 anonim válasza:

nem értek egyet azzal, h ,,csak az szív füvet, akivel nem foglalkoznak''

16 éves vagyok, és a szüleim foglalkoznak velem. Én csak az életstílus miatt szeretném kipróbálni a füvet. Imádom a hiphop-ot, ez a mindenem. viszont így kíváncsi vagyok a raggae életstílusra. :)

Nem divatból szeretném kipróbálni, hanem mert a véremben van ez a stílus, másrészről pedig kíváncsi vagyok... :)

2010. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
ezt a helyzetet úgy kéne kezelni, mintha égne a ház, még csírájába eloltani. Sokat kell,hogy számítson az, hogy 10 -12 éves koráig a dolgokat hogyan magyaráztuk el kemény bizonyítható érvekkel alátámasztva vagy csak annyit,hogy ezt meg azt nem szabad.Én is lehet,hogy nem sokára ilyen helyzetbe fogok kerülni. Van 14éves fiú meg 12éves fiú és 10éves kislány,már gondolkoztam rajta,hogy mit kéne tennem, ha észreveszem azt,hogy cigarettázott.Már mondtam neki, szóljon ha kíváncsi rá és majd együtt kipróbáljuk és akkor jól megszívatnám, hogy érezze vagyis szarul legyen tőle, meg aztán én is tettetném magam, hogy mennyire beteg vagyok tőle. Az is lennék bizonyára, mert 20 éve nem gyújtottam rá, de ha sikerrel járnék az csúcs lenne. Csak félek nem fog bejönni,ez nagy probléma a szülőknek, mert a többi gyerek vonzza a cselekvéseket. Kb. olyan ez mint amikor együtt vagyok egy olyan emberrel akivel szimpatizálok és ő dadog. Elég egy nap vagy kettő és azt veszem észre,hogy én is dadogok. Lehet,hogy ez teljesen más, de egyszerűen tudat alatt utánozni kezdtem.Próbálj mindent megtenni a gyerek érdekébe!
2010. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!