Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A füves cigi milyen problémáka...

A füves cigi milyen problémákat okozhat? 17L

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 15:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

ELméletileg aki hajlamos a skizofréniára és a depresszióra azt előhozhatja. (gondolom a millióból egy példája ez.)

Egyébként közvetlenül a fű nem öl meg, nem olyan veszélyes mint az alkohol.

Viszont azt nemtudhatod hogy allergiás vagy -e rá, vagy ha nem is rá, de a vegyszerre ami rajta van ugye, mert ne állítsuk hogy nem keverik és nem permetezik és locsolgatják minden szrral hogy többnek tudják eladni.

Túladagolni nem lehet, hiszen mire annyit szívnál hogy az ténylegesen fizikailag ártson, addigra rég kifeküdtél és a kezed nem birod felemelni még egy slukkért.

2010. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

nem anyuci mondta,tudod tapasztalat(sajnos);)

Anyuci....ja ilyeneket hallgatok pont anyutól:D

2010. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Olvastam itt, hogy valaki azt írja a hosszútávú memóriát károsítja, a rövidtávút serkenti. Ez istenes nagy f*szság ám!


Éppen a rövidtávút vágja tönkre, nem véletlen, hogy beszéd közben elfelejted a mondat második felét. Betépve a tanulási teljesítmény tart a nullához. Biztos, hogy semmit nem jegyzel meg, aki így tanul, az nettó elb*ssza az idejét. Egy idő után (évek, hosszú évek) a szellemi leépülés a hatása... bár nem olyan erős mint az alkoholnak.


Egyébként a kérdésre válaszolva, azt mint a sima cigi is, kivéve, hogy ezt talán ritkábban szívod, meg a fent említettek.


Az alkohol még mindig sokkal veszélyesebb.

2010. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"beszéd közben elfelejted a mondat második felét"


Na igen, ez meglehetősen kellemetlen tud lenni. :D

2010. dec. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Például ha rendszeresen dohányba tekerve szívod könnyen rákaphatsz a cigire, és az tovább elkísér mint a füvezés, én néhány hónapja szabadultam mind2től.

Érdemesebb bongból szívni.


Előttem is írták, nem tesz jót a memóriádnak, ideiglenesen befolyásolja a rövidtávú memóriát, pl az elkezdett mondatot nem tudod befejezni, ez nagyon tipikus. Ha tanulás és füvezés nem megy egyszerre. Betépve tanulni teljesen értelmetlen, semmit nem jegyzel meg. Valaki írta az elsők között, hogy érettségi előtt szoktak szívni hogy "javuljon a memória". Ez hatalmas f*szság, éppen ellenkező hatást vált ki.


Én kb 10 hónap "alapos kiképzés" alatt azt vettem észre, hogy engem alulmotiválttá lett. De távolról sem olyan veszélyes mint a többi drog... max valami lelki függőség lehet, hogy kívánod azt az eltompult érzést, kicsit elgondolkozol, flashelsz. Egyébként egy minimális akaraterővel pillanatok alatt félre lehet söpörni, mintha sosem csináltad volna... nekem az uccsó 6 hónapja volt.


Jahh, és ugyan nem hátrány, de borzasztó jókat lehet aludni tőle =)

2011. márc. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!