Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti mit tennétek ha a gyerekete...

Ti mit tennétek ha a gyereketek elkezdene cigizni?

Figyelt kérdés

csak mert tegnap előtt vettem 2dobozzal és már el is fogyott .Először csak egy hétre akartam venni egy dobozt de nem volt elég és vettem még egyet de hát az is elment.

(15/F)



2012. aug. 16. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az durva, ha már 1 nap alatt 1 dobozt elszívsz, komoly bajaid lesznek még ebből.

Amúgy az én szüleim folyton cseszegettek vele.

2012. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nemcsak én szívtam mert haveroknak is adtam ha kértek mert ők is adtak...de csak nem bírtam megállni hogy ne szívjam el...ott volt az a jó doboz tele multival mondom:van még elég benne...hát sajnos jó hamar elfogyott :/
2012. aug. 16. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló!


Személy szerint én ismerek olyan embert, aki napi 3 dobozzal szív, úgyhogy a napi egy doboz az még lóf@sz!


Nem tudom mit tennék, ha a gyermekem rágyújtana. A nap 24 órájában nem állhatok ott mellette, és ellenőrizhetem, hogy mikor, hol éppen mit csinál.

2012. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

mikor 14-15 voltam megkérdeztem anyutól mit csinálna... azt mondta bezárna a fürdőbe (nincs ablak) egy doboz cigivel és addig nem jöhetnék ki, amíg el nem szívtam az egészet...

aztán mikor 18 évesen előtte megkínáltak cigivel megkérdeztem szabad-e (már sejtette) azt mondta, csak akkor ha van sajátod. :D szóval megváltoztak a dolgok... azóta se ő sem én nem dohányzunk már :D

2012. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szüleim biztos nagyon mérgesek lennének,ha megtudnák h cigizek..(egy kicsit sok 1 nap 1 dobozzal elszívni!!!)15/L
2012. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megvonnám a zsebpénzét.
2012. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem személyes véleményem az hogy semmit.De én nem vennék neki cigit az tuti, igazából részletkérdés minden.Én mikor 14-15 éves voltam, tőlem is megvonták a szüleim a zsebpénzt.. És mit értek vele? Semmit :) Csináltam magamnak okosságokból pénzt:) És meg is volt a cigi ára :) Ez egy hülyeség hogy bezárjam a gyerekem a fürdőszobába vagy egyéb baromságok, ő élete.. Jó egy sallert lehet kapna, de azzal sem érnék el semmit, ha tiltjátok annál jobban csinálja.. Tudhatjátok.. A tiltott gyümölcs a legfinomabb mindíg! :)
2012. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyébként 24/F.
2012. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!