Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem kívánom a cigit?

Miért nem kívánom a cigit?

Figyelt kérdés

Eddig sem voltam erős dohányos, heti 1; 1,5 doboz cigit szívtam el. Itthon pedig - legyen az egy hét, egy hónap - maximum egyszer jön rám, hogy jól esne, de azt az egyet is általában eloltom. Itthon nem "motivál" semmi, hogy cigizzek. Viszont 2-3 hete már sehol sem akarok dohányozni, illetve bennem van, hogy "el kéne szívni egy cigit", de már megtanultam az ingert, hogy úgyis eloltom. Tehát az elmúlt 2-3 hét alatt max. 2-3 cigit szívtam, pedig amúgy, hiába dohányoztam kevesebbet, mint a dohányosok zöme, attól még dohányzó ember vagyok, mivel még nem tettem le, függő is - bár mindig azt mondom, éppen a fentebbiekért, hogy nem vagyok rászokva.


21/L


2012. szept. 7. 20:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem amúgy, mert akik hirtelen nagyon leállnak a cigizéssel, úgy hallottam, azoknak állhat a háttérben egészségügyi baj.
2012. szept. 7. 20:42
 2/5 anonim ***** válasza:
terhesség?:)
2012. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kizárt, és nem azért, mert elfogult vagyok. :D
2012. szept. 7. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:

miért baj az,ha nem kívánod?

egészségesebb leszel és több pénzed is marad :P

2012. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoney ***** válasza:

Azémer' alapjában véve undorító:) (Én is szoktam szívni, de akkoris ezt gondolom.)


Egyébként meg vannak emberek, akik megundorodnak az ilyesmitől (alkohol, koffein, stb), amikor másnál a rászokás következne. Persze ez nem jelenti automatikusan, hogy biztonságban vagy a rászokástól.

2012. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!