Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy érdemes leszokni? Szép...

Hogy érdemes leszokni? Szép fokozatosan vagy egyik napról a másikra lerakni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik napról a másikra!
2009. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyik napról a másikra tettem le. Nem kis akaraterő kell hozá! Sok szerencsét!
2009. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egynapról a másikra tettem le én is 10 év után én nem hiszk abban ,hogy fokozatosan lehet!
2009. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cigire gondolsz akkor,szívd el az utolsót és többet ne gyújts rá. A párom kb fél éve probálkozik fokozatosan,nem sok sikerrel. Akaraterő és elhatározás,máshogy nem megy!
2009. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Leszokásnál először is tisztázni kell, hogy akarod, vagy csak szeretnél leszokni. Ha szeretnél akkor ne is gyötörd magad. Ám ha eldöntötted, hogy egyszer és mindenkorra vége akkor kidobod. Éled tovább az életedet és nem gyújtasz rá többé. Ha kínálnak, köszönd meg és utasítsd vissza. Szokj hozzá ahhoz is, hogy a környezetedben élnek dohányosok, s ők melletted dohányoznak. Élj úgyanúgy tovább csak cigi nélkül. Én 11 anyukám30 apukám 45 évnyi dohányzás után tettük így le. Többéves külömbségekkel.Én napi 1-2 dobozzal szívtam. Azzal keltem és feküdtem.
2009. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én nem egyik napról,hanem egyik szálról,a másikra tettem le.


Ha este úgy fekszel le,hogy reggel nem gyújtasz rá,nem fog menni...nekem legalábbis a reggeli első hiányozna a legjobban.Így nem hiányzott.


1 éve antidohányos :-)

2009. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó előttivel,egy kérdés Hozzá:

"Ha szeretnél akkor ne is gyötörd magad".

Komolyan? Akkor azért sírok egész nap?

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__3549765-s..

Mert "csak" szeretném és ezért olvastam el a könyvet?

2012. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen kedves 7-es. Csak szeretnéd, gondolsz rá, hogy jó lenne, de még igazán nem akarod letenni a cigit. Amíg nem vagy biztos abban, hogy akarod, most és véglegesen addig csak ámítod magad. Egy drága könyv nem fog helyetted leszokni.Csupán egyetlen és végleges döntés kell. Most leszoksz, abbahagyod és kész. Nem kell se több, se kevesebb. Ugyanúgy kell tovább élni, mint bagóval, csak már nélküle. Csak ott a kérdés.Vajon mennyire vagy képes élni bagó nélkül? Te irányítod az életedet, vagy a cigaretta?
2012. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!