Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van a marihuána a...

Miért van a marihuána a hallucinogén szerek között, miközben elvileg nyugodt lesz tőle az ember?

Figyelt kérdés
Én nem próbáltam.
2012. okt. 28. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
De én meg igen és elhiheted hogy ha azt mondják hogy halucinogén akkor az is ne próbáld ki mert nem nyugodsz tőle meg durván bepörögsz és ha sokat szivtál nagyon ******leszel tőle
2012. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert a nyugalom és a hallucinációk nem zárják ki egymást. Amúgy elég sok kell, hogy flesselj, de nem ajánlom kis mennyiségben sem.
2012. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bár a marihuana nem hallucinogén én sem ajánlom. Pszichikai függőséget okoz. Sokan kevernek hozzá hallucinogén szereket (pl. gombát) úgy viszont már hallucinogén, amúgy nem.
2012. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az alkoholt a nyugtató (narkotikus) szerekhez sorolják, szerintem ha eleget iszik az illető, akkor ettől is lehet képzelődni...
2012. okt. 29. 22:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Az alkohol sem hallucinogén de az elvonási sokk (delirium tremens) szakaszában előfordulnak a hallucinációk. Amúgy a képzelgés nem azonos a hallucinációval. A marihuána növeli a képzettársítást ami azt jelenti, hogy olyan dolgok jutnak eszedbe bizonyos dolgokról ami józan állapotban nem. Így lehet pl egy sima ajtókilincs nagyon vicces (konkrét eset a baráti körből). A hallucináció érzéki csalódás, vagy olyan dolgot látsz ami nincsen ott a valóságban. A képzettársítás csak gondolati szinten van, nem látsz semmi valótlant. A marihuánát tévesen szokták a hallucinogénekhez sorolni. Ettől függetlenül nem ajánlom, hogy kipróbáld mert pszichés függőséget okoz. Az egyik legjobb barátom 8 éve nem tudja letenni és havi 70-80ezer forintját viszi el.
2012. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igenis, lehet tőle hallucinálni. Itt nem feltétlen csak a látásra kell gondolni, mint érzéki csalódás. Gondolom, tudod, milyen a műanyag palack, mikor benyomódik az oldala, majd hirtelen kijön... Csattan egyet. Na, a múltkor a kis pukkanást olyannak hallottam, mintha egy köteg petárda robbant volna.
2012. okt. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom te mit szívtál barátom, de a sima marihuánától nem lehet hallucinálni. Ha nagyon sokat szívsz el egyszerűen elalszol tőle. Én soha nem hallucináltam tőle, és a baráti körömben sem fordult elő ilyesmi. Használtam hallucinogént na attól aztán lehet. Szerencsére már évek óta tiszta vagyok, de vannak barátaim akik azóta is nyomják. Egyik sem hallucinál tőle.
2012. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel én még marihuánán kívül semmi mást nem próbáltam, ezért nem tudom, milyen lehet mondjuk a bélyegtől halluzni. De ha valamilyen érzéki csalódásod van, azt én hallucinációnak nevezem. Márpedig hangosabbnak hallani valamit, mint amilyen, az érzéki csalódás.
2012. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 69Dave69 válasza:
Nem halucigén. Persze vannak olyan hatásai ami nem hasonlítható pl az alkoholhoz (ez emberfüggő). Én is használom elég "ritkán" használom. Mondjuk nem ajánlom senkinek hogy egszerre sokat szívjon (ha még nem bírja). Nekem aznap fájt a fejem (pedig csak 1g-t szivtunk). De másnapra már nem olyan vészes. Igazabol tenyleg lessz egy ún. "kötődésed" hozzá (egy idő után). Nekem igazabol az legkomolyabb erzes mikor egy masik dimenzioba csoppensz. En ugy tudnam leirni mint ha egy filmet neznek (egy kicsit talan olyan mintha almodnek). Tehat lehetetlen a halucinacio, viszont egyebb elmenyekbe lehet reszed a hasznalata utan (ami nekem nagyon tetszik ❤).
2019. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!