Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fájhat attól a fejem hogy...

Fájhat attól a fejem hogy reggelente elszívok egy szál cigit?

Figyelt kérdés
Már köbö 5 napja folyamatosan fáj a fejem és hányingerem van.Nincs lázam csak olyann mintha 2oldalrol vmi szétrobbantaná a fejem.
2009. aug. 12. 08:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
Persze, főleg éhgyomorral! Velem meg esik heti 3-szor..
2009. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rendszeresen dohányzol?
2009. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát miota melózok csak napi egy szál és csak hétköznap. Ha haverokkal vagyok akkor attól függ hogy mennyire cigis a társaság. Volt mikor havrokkal voltam és 5 szálat szivtam egésznap de akkor nemfájt. De ezt nem értem mert hétvégén kezdett el fájni a fejem pedig akkor nemis cigiztem.
2009. aug. 12. 08:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy pont azért fáj mert nem cigiztél!Lehet,hogy nálad már kialakult a nikotinfüggőség.....szerintem.
2009. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
régebben jobban rá voltam szokva, napi 4-5szál. na akkor volt olyan amikor pangtam és az tudom milyen. nahh hát nemilyen.:D
2009. aug. 12. 10:46
 6/11 anonim ***** válasza:
tök lehet h azért fáj, mert nemszívsz cigit. ilyen van, aki nagyon réávan szokva, és csökkentik az adagját annak fájhat a feje
2009. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem ez ugy vol hogy rászoktam aztán úgy köbö 3 hónapja leszoktam és most csak 1 szálat szívok naponta.
2009. aug. 13. 08:20
 8/11 anonim ***** válasza:

én pont ugyan így voltam.

szépen megpróbáltam leszokni. Elég sokat dohányoztam, kék pall mall-t és társait. Aztán jött a hegyilevegő. Azt hittem, hogy majd ha szép fokozatosan a gynegéből egyre kevesebbet szívok, könnyebb lesz. Aztán egy ideig nem szívtam. Késöbb meg suliban kérdezték hogy "nah lejössz a dohányzóba?" én meg persze, hogy lementem, nem bírtam ki és rápippantottam. hú hát akkor nagyon szédültem, fájt a fejem, úgy éreztem utána, hogy teljesen kiszáradtam stb. Azóta is, az van, hogy ha rágyújtok néha, a fejem kicsit fáj és szédülök. (egyébként az a fura, hogy életem első szál cigijétől nem volt semmi bajom...de ez már nem ide tartozik.)

2009. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy a cigitől van. Ereket szűkíti!!!

(ápoló)

2009. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

amugy szerintem is a cigitől van,mikor egy ideig nem tudtam szívni és utána,akkor nekemis megfájdult a fejem.


amúgy miért kell 3 !!!-t írni?XD

2009. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!