Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van mindenki a dohányoso...

Miért van mindenki a dohányosok ellen?

Figyelt kérdés
Dohányozni jó, oké hogy van aki egyenesen utálja, de pont olyan ez, mint a sörrel vagy bármi mással, mindigis lesz aki nem szereti. Minek kell másképp nézni arra aki cigarettázik ? Régebb is dohányoztak az emberek, egyáltalán nem számított rossznak.
2012. nov. 11. 13:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
55%
A dohányzás, és a dohányosok is hasznosak. Van fogalmad róla, hogy amikor megszülöd/megcsinálod a gyerekedet, elmész gyesre meg kapod a családi pótlékot, az honnan jön? Gondolkozz kicsit, és rájössz, hogy nagyon sok pénze van az államnak a bagósokból, nem kevés adót húznak rajtuk...
2012. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%

Van fogalmad arra, mennyi pénzt költenek a dohányosok kezelésére?

A tüdőgondozóban lévő betegek 90%-a dohányos. Szerinted a kemót kifutná az, amit befizettél TB-re? Hát kv.ára nem.

És nem csak tüdőrákot okoz ám...


A kórházban volt egy dohányos nő, akinek már gyakorlatilag az összes ere szarrá ment a bagótól. Kb. 3 db műeret raktak már be neki, darabonként több százezer forintért (és ez csak a műérnek az ára, a kórházi ellátás, a gyógyszerek nincsenek benne), de persze az összes kilökődött vagy újra elzáródott.

Erre csináltak neki egy több millió forintba kerülő újabb műeret...

2012. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%

Tehát aki cigizik, az hülye is? Kedves 11-es, te olyan szinten vagy ostoba, hogy az elképzelhetetlen. Tudod, nagyon sokan füveznek, de emellett értékes, szorgalmas, dolgos emberek. Sok alkoholista van, aki a betegsége mellett keményen dolgozik napi 12 órában. Ha ezeket nézzük, a cigaretta legalább nem narkotikum, hiszen nincs átmeneti tudatmódosító hatása - ergo nem leszel tőle butább vagy rosszabb ember.


Már csak egy kérdésem lenne: mi a büdös f*szért vannak itt az antibagósok? Én is utálom az összes TV-szennyt, meg a sztárhíreket, de k*rvára nem járok a bulvár kategóriába b*szogatni az embereket...

2012. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

11.-es nem is dohányzok te idióta.Mondta valaki ?


Kit érdekel miből van kipufogó gáz és mennyire káros mint a fű.Ugyanúgy kb minden ami kell a te kis nyomorék életedet szennyezi a világot.Gyárak,gépek MINDEN ÉRTED -.-" És mit mennyi költenek a dohányosokra.Ha rákom van a kezelést nem fogja állni a kórház hanem én nekem kell kifizetni .


Gondolkodj már mielőtt leszólsz egy társadalmi réteget aztán azt akivel nem egyezik a véleményed.Pláne hogy semmi érvelésed nincs csak annyi hogy kipufogógáz kevésbé káros... nahát

2012. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

13-as, neked van fogalmad róla, hogy a sok zsíroskenyerespörköltöt zabáló, cukrot csokival vegyítő hájfejű balf*szoknak mennyi pénz kell az ellátásra? Merem állítani, több mint a dohányosnak... Vagy egy retkes, kötözködő, s*gghülye alkoholistának az elvonókúrájára...? Vagy az ál-idegbeteg, munkából felmentést kereső debil barmoknak - akiknek nem mellesleg utána TE és MI fizetjük az adónkból a leszázalékolását?

Mellesleg nem olyan sok az a kórház, mint ahogy elmondják, csak ebben az országban vannak ekkora f*szságok... Itt 3 méter járda lerakása is több milliárba kerül.

2012. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

És jah milyen pozitívuma van ? Az hogy aki csinálja valszeg jobban érzi magát tőle.És leszarom hogy ezt csak beképzeli vagy a cigi szennye nem érdekel.Jobban érzi magát.És tudod ha nagyapám aki 82 éves és egész életébe cigizett és ettől jobban érzi magát most is akkor legyen.


Egyszerűen szánalmas vagy :)

2012. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"Tehát aki cigizik, az hülye is?"


Nincs összefüggés. Azt csak rád értettem a gondolkodásod alapján.


"Tudod, nagyon sokan füveznek, de emellett értékes, szorgalmas, dolgos emberek. Sok alkoholista van, aki a betegsége mellett keményen dolgozik napi 12 órában. Ha ezeket nézzük, a cigaretta legalább nem narkotikum, hiszen nincs átmeneti tudatmódosító hatása - ergo nem leszel tőle butább vagy rosszabb ember."


Írtam bárhol is, hogy utálom a dohányosokat? Írtam bárhol is, hogy nem hasznos tagjai a társadalomnak? Írtam bárhol is, hogy kevésbé értékes ember, aki dohányzik? NEM. Na látod. Sőt, azzal az ég világon szintén nincs semmi bajom, aki tekintettel van másokra és úgy dohányzik. Azt írtam, hogy engem zavar a büdös dohányfüst. Erre te elkezdtél jönni a hülyeséggel, hogy a kipufogógáz stb.


"Már csak egy kérdésem lenne: mi a büdös f*szért vannak itt az antibagósok?"


Mert az egészség témakörben láttam ezt a kérdést is és gondoltam válaszolok. Elvégre arra kíváncsi, hogy mások miért vannak a dohányosok ellen. Erre pedig nyilván olyan tud megfelelő választ adni, aki nem dohányzik.


"Én is utálom az összes TV-szennyt, meg a sztárhíreket, de k*rvára nem járok a bulvár kategóriába b*szogatni az embereket..."


Helyes. Én is utálom.

2012. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

A világ szennyezéséről szó sem volt, azt ti kevertétek ide. Olvasd már el kérlek a válaszokat még egyszer. Ha értelmes válasz nem jut eszedbe, inkább ne írj:) Butaságra nem vagyok kíváncsi.


"Ha rákom van a kezelést nem fogja állni a kórház hanem én nekem kell kifizetni ."


A kórház senkinek nem áll semmit, mert az ellátást az egészségpénztár állja. Ezzel illene tisztában lenned.

2012. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Rám biztos nem értetted, nekem az volt az első válaszom itt. És elmondom, hogy - kérlek szépen - : 5,Ennyi ésszel nem csodálom, hogy rászoktál a cigire:) >> ITT hülyézted le a cigiseket. Ha értelmezed a mondatod, akkor rájössz, hogy ezzel azt mondtad, hogy csak az szokik rá a cigire, aki hülye... Pedig képzeld, ismerek PhD közgazdászt is, aki cigizik, tehát - ahogy utólag írtad - a kettő között nincs összefüggés. Gyakorlatilag magadnak mondták ellent.

Oké, most írtál, mint antidohányos, nem erre értettem... Hanem arra, mikor valaki megkérdezi pl.: mennyibe kerül x doboz cigi - érkeznek a válaszok, hogy büdös bagós, dögöjjéé' meg, neszokjárá, stb... Ez az, amit sose fogok megérteni, az egész nonszensz, logikátlan. Ne mondják meg nekem, hogy mire szokjak rá és mire ne, szabad ember vagyok, ha akarom, egész nap cracket szívok. Ehhez egy idegennek semmi köze...

2012. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
55%

"Ha rákom van a kezelést nem fogja állni a kórház hanem én nekem kell kifizetni . "

Szerinted kivel fizettetik ki az x millió forintos kemót? K.vára nem neked kell kifizetni...


"13-as, neked van fogalmad róla, hogy a sok zsíroskenyerespörköltöt zabáló, cukrot csokival vegyítő hájfejű balf*szoknak mennyi pénz kell az ellátásra? "


A hájfejű balf.szoknak nem fizetik az inzulint, ha sz.rok az eredményei, mert nem tartja a diétát.


Látszik, hogy közöd nincs az eühöz.

2012. nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!