Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki milyen módszerrel szokott...

Ki milyen módszerrel szokott le a cigiről? Melyik módszer segített Nektek? Biorezonanciás kezelés? Nikotin tapasz? Champix?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


10 évnyi dohányzás után szeretnék leszokni róla.Napi 1 doboz cigit szívok el. Az elhatározás megvan, de tudom, hogy kell ez a piciny segítség!

Érdekelne azok véleménye, akik leszoktak, melyik "segítséget" vették igénybe?

Tudom, vannak olyanok, akiknek egyik sem segített. Lehet ők csak mentséget keresnek arra, hogy tovább füstölhessenek, s ez egy jó kapaszkodó, hogy egyik módszer sem jött be?

Egy biztos. Mindegyikhez kell egy nagy adag elhatározás, s akaraterő, már csak a megszokás legyűréséhez.

Ez a kis segítség azért kell nekem, mert elég stresszes a munkahelyem, s jól jönne, ha a nikotinéhség nem jelentkezne.


Kíváncsi vagyok a már leszokott emberek véleményére.

Előre is köszönöm!



2012. dec. 6. 19:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
*
2012. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
higyj benne, hogy nincs szükséged rá. higyj abban, hogy megtudod csinálni, már csak azért is, és aki kételkedik benne, annak pláne akard megmutatni. minden az agyadban dől el, majd a szívedben, ha eljutsz arra a pontra, hogy X ideje nem gyújtottál rá, a legnagyobb kísértésben gondolj arra, hogy ha már idáig "szenvedtél" egy cigiért ne baltázd el, főleg hogy általában olyankor úgyis rosszul esik :) nekem így sikerült húzd ki magad és légy rá büszke, ha sikerült, de már csak akkoris, ha megpróbáltad, én már most hiszek benned ! ;)
2012. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

17 ev utan most probalkoztam,en mar hetek ota kohogtem,turhaztam,vereset koptem,no letemre,eleg csunya.Elegem lett a kogohesbol,az allando rekedtsegbol,amit a cigaretta okozott,amit amugy imadok/imadtam.Vettem tapaszt,nikotinos ragot,es sok-sok akaraterot.11 napja csinalom,minden nap cigiztem par szalat estenkent,de napkozbe nem.Mondtam mindenkinek,senki nem hitte/hiszi el,hogy le tudom tenni.Ez meg inkabb erot adott ahhoz,hogy megmutassam nekik,magamnak,hogy eleg volt 17 evig,most "boldog nem dohanyos"akarok lenni.Ma van a 12.nap,este 11 ora,es meg nem gyujtottam ra.Ket oraja a netet bujom,es sztorikat olvasom,forumokat bujok.Ajanlok is egyet:leteszem.hu

Azt hiszem eljott az elso nap,cigaretta nelkul.Azt mondjak tobbszor meg kell probalni,hogy egszer sikeruljon,nalam ez igaz,nem az elso probalkozas,de remelem az utolso.Minden embernek mas segit,ra kell jonnod neked is.Egyepkent az elso napokon depis is voltam,es csak most tudtam meg,hogy lelki resze is van a dolgoknak.Tenyleg ajanlom,hogy olvass utana,egy kalappal!

2012. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A biorezonanciás jó, én is úgy tettem le. 17 év után
2012. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha véreset köptél, akkor érdemes magad kivizsgáltatni.

Nem akarlak megijeszteni, de pl. apukám a véres köpetek után ment el vizsgálatra, és kiderült, hogy tüdőrákos.

2012. dec. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Aranyosak vagytok.:)Majd írok, ha lesz fejlemény!
2012. dec. 9. 13:26
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem akarsz dohányozni, egyszerűen tedd le. De előtte az agyadban csinálj rendet. Nem leszokni kell, mert az nem megy.
2012. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Szia! Én tegnap kezdtem el a tapaszt, egyébként dohányoztam 8-10 évig, és tegnap reggel szívtam el az utolsó szálat. A nicorette tapasz nagyon kellemes meglepetés eddig,tudom ez a két nap semmi, de még sohasem volt ilyen hogy ennyi ideig ne cigizzek. :) Nagyon sokat gondolok rá hogy rá kellene gyújtani, de nem tettem pedig az utolsó 4 szál cigi a dobozban van a táskámban. És ráadásul tudom hogy akarat is kell hozzá, és én nagyon szerettem cigizni, én nem is igazán akartam letenni, de már nagyon drágának találtam. Nem érzek különösebb mellékhatást, csak enyhe hányinger néha szédülés, az a lényeg egyáltalán nem olyan nehéz mind gondoltam. Kezdd a 25mg-os kiszereléssel és hidd el olyan erős, hogy egyáltalán nem fogod kívánni a nikotint, persze a vágyakozás megmarad, de simán leküzdhető. Sok sikert!!
2012. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Az előző hozzászóló vagyok, itt a fentebb említett könyv, baromi jó olvasd el ha még nem tetted!!!! Minden mostani kétségedre, kérdésedre benne van a válasz.

[link]

2012. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A pozitiv gondolkodas sokat segit! Ne arra oszpontosits mit nem akarsz, hanem hogy mit akarsz. Nem akarok cigizni hozaalas nem jo. Ami helyes: egeszseges eletet szeretnek eleni. Mindig legy ennek tudataban: egeszseges akarok lenni.Csak erre oszpontosits. es ha van eleg akaraterod igy sikerulni fog. Ajanlom a rendszeres mozgast is. Meg ha csak otthon tornazol az is nagyon jo.
2012. dec. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!