Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet sikeresen leszokni...

Hogy lehet sikeresen leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Már 1 hete nem dohányzom, de nagyon nehéz!!!!! Annyira kívánom, erős a vágy, hogy rágyújtsak! Hogy lehet ezt elnyomni? Mit tegyek? Próbálom elfoglalni magam, de mindig-mindig eszembe jut! Tudom-tudom, akaraterő kell hozzá, de valami tippje nincs annak, aki hozzám hasonlóan le akart szokni (és sikeresen le is szokott) a cigiről, hogy mit tegyek, hogy ne érezzek így? És amúgy mennyi idő, mire már nem fog hiányozni??

Valaki segítsen, mert nem szeretném feladni!


2007. szept. 5. 08:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Sztem próbáld ki ezeket a kölünböző tapaszokat vagy rágótablettákat. Na meg persze kerüld a dohányos társaságot mert ők aztán könnyen vissza tudnak szoktatni. Sok sikert a leszokáshoz:)
2007. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A társaságot szerintem is kerüld meg persze a mulató helységeket, nekem a nikotintapasz nem jött be, egyrészt ugyanúgy rá akartam gyujtani másrészt rosszul lettem, nekem a nyalóka meg az édesség segített, igaz nem vagyok nagy darab, úgyhogy nem volt gond a hízás:)
2007. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Ess teherbe! Nekem bevállt :)
2007. szept. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondod, akaraterő, kitartás a titok nyissa. Semmi csodaszerben nem hiszek. Ha valamit nagyon akar az ember, akkor azt tűzön-vízen át megvalósítja... És itt pedig csak saját magadat kell kontrollálni. ennyi. :)
2007. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igyál nagy pohár vizet, hogy ha megkívánnád a cigit. Én biorezonanciás kezeléssel szoktam le. Sok siket és kitartást!!
2007. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos én is most vagyok leszokóban. Pontosan egy hete nem gyújtottam rá. Semmi gyógyszert, tapaszt vagy bármi hasonlót nem használok, és mégis megy a dolog. Ha eddig kibírtad, már a nehezén túl vagy. Én az első naptól ugyanúgy kimegyek a dohányzóba, h szokjam a gondolatot,h ha én nem is, mások még dohányozni fognak körülöttem.. Szerintem tényleg csak az akarat kérdése az egész. Nem mondom, néha majd' meghalok egy slukk cigiért, de ez az érzés el is múlik, mikor rájövök, ja én már nem... ami igazán nehéz benne, szerintem az,h a mozdulatot a rituálét kell elfelejteni... de ne csüggedj! menni fog! Az okosok szerint ez a nikotin utáni vágy 2 max 3 hét után abba marad... addig legyél kitartó! a fele megvan! Sok sikert!
2007. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én amerikában laktam ott az iqs módszerrel szoktam le... itt találsz magyarul információt: iqshungary.hu
2007. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Én 5 évig dohányoztam, eldöntöttem, hogy befejezem és BEFEJEZTEM! Szerintem ilyen egyszerű. Nem csak duma az akarat. Ha akarod, simán menni fog! Nem kell semmi kiegészítő. Már 4 éve nem dohányzom, de még most is eszembe jut ritkán, csak már fél pillanat alatt elhessegetem a gondolataimból :-) De már nem hiányzik! Sokkal jobb nélküle, hidd el!
2007. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az akaraterő nagyon jó alap, de azt is kell segíteni kicsit. Eleinte nem járni dohányzós társasággal éjszakázni, cigi helyett rágózni ha eddig nem szokott az ember, kávé helyett erős tea (vagy bármi ami élénkít, de nem szoktál hozzá cigizni). Ha már egy-két hete nem gyújtottál rá, akkor pedig ki kell találni mit csinálj helyette a társaságban, nekem a ropi jött be, abból ugyanis mindig sok fogy, és a "rituálét" kissé pótolja. Én úgy szoktam le (legutóbb :( ), hogy a pasim egyszerűen nem bírta elviselni a szagát, már akkor sem, ha csak biliárdozni voltam mielőtt találkoztunk. Persze egy csúnya szakítás, dohányos barátok, és erős dohányos utód okán... Megint ebben a cipőben járok. Most a játék jön be: még enni sem megyek ki, nemhogy cigizni!
2007. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%
Várj babát,az a legjobb módszer!:)
2007. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!