Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a fontosabb a kaja vagy a...

Mi a fontosabb a kaja vagy a cigi?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Ha cigizel, nem kívánod a kaját. Viszont ha kajálsz, rögtön kívánod a cigit. Tehát a cigi 10x egészségesebb a kajánál.
2012. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés feltevőjének biztosan a cigi.

Különben nem is kérdezte volna meg

2012. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Bocs! Nem egészségesebb, hanem fontosabb!
2012. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 shoona:D ***** válasza:
100%
cigi nélkül lehet élni,kaja nélkül nem...
2012. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Néhányszor már beírtam azt, hogy anyám, apám nem dolgoznak, de napi min. 5 doboznyi cigit elszívnak együtt, kaja minimális van (gyakran az sincs), új ruhám sincs legalább 2 éve, de cigaretta van, van, és lesz. Ahhoz pedig apám szerint semmi közöm, hogy mire költik el a pénzüket. NO COMMENT

Tehát a kérdésre válasz: a cigi nemcsak a kajánál, mindennél fontosabb!

2012. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Nekem a cigitől hányingerem lesz, a kajától meg attól függ, mi az.
2012. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Néhány dohányzó embernek tényleg mindennél fontosabb a cigi, még a gyerekeiknél is.

Én is ismerek olyan családot, ahol mindkét szülő dohányzik és ha nincs pénzük akkor inkább az ételen spórolnak, pl nem vesznek gyümölcsöt, tejterméket a gyerekeknek, de cigire valahogy mindig futja. Én ezt teljesen elfogadhatatlan, önző viselkedésnek tartom.

2013. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A Tengerész ***** válasza:
100%
Ha csak ennyi eszed van akkor mindegy. Frontot járt ember mesélte, hogy egy szál cigiért valaki odaadta a jégergatyáját. Meg is fagyott utána, de hát aki dohányzik annak úgysincs esze, nem kár érte.
2013. jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem aki leszólta a kérdezőt, nem értette meg. Szerintem ő éppen azért kérdezte meg, mert neki sem jut kajára,mert más a cigit tartja fontosabbnak.

Aki valóban a cigit tarja fontosabbnak, nyilván nem teszi fel itt a kérdést, hanem megy és vesz cigit.


Nehéz ezt a helyzetet tudomásul venni. A nikotinfüggőség is szenvedélybetegség, és nagyon nehéz lemondani róla. Gyakran orvosi, vagy másmilyen segítség kell ahhoz, hogy az ember sikeresen kigyógyuljon, de mint minden szenvedélybetegségnél itt is igaz, hogy könnyen vissza lehet esni.


A szenvedélybetegek nagy többségénél nincs meg a betegségtudat, nem ismerik el a függőségüket, vagy nem tudják elhatározni magukat a gyógyulásra. Olyan ez, mint a depresszióst rávenni a változásra.

2013. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

" nikotinfüggőség is szenvedélybetegség, és nagyon nehéz lemondani róla. Gyakran orvosi, vagy másmilyen segítség kell ahhoz, hogy az ember sikeresen kigyógyuljon"


Semmi más nem kell hozzá, mint AKARATERŐ! Párom húsz év, napi 1,5-4 doboz után tette le azt a szart, minden hókusz-pókusz nélkül.

2013. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!