Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a fontosabb a kaja vagy a...

Mi a fontosabb a kaja vagy a cigi?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 13:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Vannak ilyen esetek és olyan esetek is. Én nem azt írtam, hogy a cigaretta fontosabb mint a kaja, hanem azt, hogy nehéz leszokni róla, sokaknak pedig nem sikerül orvosi segítség nélkül. Megint másoknak meg veszélyes. Az elvonási tünetek megviselik a szervezetet. Ha valakinek erős a szervezete, talán megbirkózik vele, de ha teljesen gyenge akkor könnyen lehet hogy kifejezetten ártalmas a hirtelen megvonás. Ez nem azt jelenti, hogy akkor neki jót tesz a bagó, és nem kellene leszoknia, hanem azt, hogy orvosi szakvéleményre lenne szüksége arra, hogy HOGYAN tegye ezt.

Vannak továbba különböző személyiségtípusok is, van akinek van akaratereje, van, akinek nincs. Van aki belátja, hogy beteg, és akar gyógyulni és van, aki sajnos nem. Az utóbbinak lehetnek olyan szomorú sorsú gyermekei, mint amilyen a kérdés beküldője lehet szerintem.

Én az előző hozzászólásomban (és ebben is csak abban kívántam segíteni, hogy megértessem ezt az állapotot.

2013. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szia! Csak a kaja a fontos!!!
2013. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
0%
Ritkán látok feltenni egy ilyen hülye kérdést:S
2013. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!