Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez így meddig működhet?...

Ez így meddig működhet? (kocadohányosság)

Figyelt kérdés

Alkalmanként, max. heti egyszer, mikor összejövünk a haverokkal és elmegyünk kocsmázni vagy partyzni vagy akármi, szeretek elszívni pár szál cigit. Egy este folyamán kb 5-8 szálat. Olyankor jól esik.

Kb fél éve kezdtem el ezt a kocadohányzást, azóta így alkalmanként szoktam cigizni. Arra lennék kíváncsi, hogy meddig működhet ez így? Ki tud alakulni függőség, ha csak így alkalmanként dohányzom? Most úgy vagyok vele, hogy néha, nagyritkán eszembe jut, hogy most jól esne egy szál, de aztán el is felejtem és ennyi. Ivászatoknál pedig kifejezetten jól szokott esni 1-1 szál cigi.


Folytathatom ezt a kocadohányzást, vagy előbb-utóbb így is ki tud alakulni a nikotinfüggőség?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2013. jan. 18. 23:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9vagyok, nehéz megmondani, lehet úgy jársz (mint sokan mások) pár év múlva hogy ha iszol valamit egyből meg fogod kívánni.
2013. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, nagyjából így vagyok vele már most is. Az italhoz kötöttem a cigizést is. Ha iszok, akkor megkívánom. Nem mondom, hogy nem bírnám ki nélküle, de tény, hogy kellemes, jól esik italozás mellé 1-1 szál.
2013. ápr. 16. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!