Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le dohányzásról...

Korda József kérdése:

Hogyan szokjak le dohányzásról sóvárgás és dühösség nélkül?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 2 és fél éve dohányzom és most leakarom tenni a cigit mert nagyon irígy vagyok a nemdohányzókra!!!!

egyszer megpróbáltam de nem vezett eredményhez egy fél napig nem gyújtottam rá és utána jöttek az elvonási tünetek.

napi 15-20 szálat szívok.

valaki tudna nekem segíteni hogy hogyan rakjam le fájdalom mentesen és sóvárgás nélkül?


2013. jan. 23. 10:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Allen Carr.


Tök hasonló ahhoz,ahogy én csináltam.17 év után (napi 1.5 doboz az utolsó 5 évben) semmi fokozatosság.Egyik napról a másikra.


Még büszke se vagyok magamra,olyan könnyen ment.


A környezetem hitetlen.Nyomoznak utánam,hol cigizek sutyiban.:)


A balgák.:)


Egyre többen érdeklődnek a recept iránt,de ahogy megfigyeltem 5-ből még egyiknek se sikerült.


Állítólag csak 100-ból 3-nak sikerül magától.

2013. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%
2 és fél év dohányzás alatt nem lehet rászokni a cigire, ahhoz minimum kell 10 év. tök simán letudod tenni, egyik napról a másikra.
2013. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"2 és fél év dohányzás alatt nem lehet rászokni a cigire,"


Tévedsz!


Már az előtt dohányzó vagy, még mielőtt elszívnád volna az első cigidet.


És az, hogy folytatod-e, az attól függ, hogy az elvárásodnak megfelelő élményt kapsz, vagy, az elvárásoddal ellentétes élményt kaptál. Ennyi!

2015. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!