Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lebuktam cigivel mi lesz?

Lebuktam cigivel mi lesz?

Figyelt kérdés
Szócal 13 vagyok,nyolcadikos gimnazista.járok színjátszókörba ès ott a rendező megtalálta nálam.Meg volt bontva,de mèg nem szívtam belőle.korábban sem szívtam,csak most akartam kipróbálni.Valószínűleg elmondja majd a szüleimnek.Szerintetek mit szólnak majd?

2013. febr. 3. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, milyenek a szüleid. én 13 éves koromban cigiztem otthon a lakásban, de azt mondtam, hogy csak ki akartam egyszer próbálni, ezért nem nagyon büntettek meg. szerintem mondd meg, hogy csak kíváncsi voltál az ízére stb. biztos a szüleid is próbálták már, szerintem megértik.
2013. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szüleim most is dohányoznak...anyám mondta h ő hetedikes volt amikir kipróbálta...viszont ez előtt kicsit "felkèszültem" megkèrdeztem mit tenne,ha kiderülne,hogy vmelyik gyereke dohányzik azt mondta egyből küldnè elvonóba merthogy nála senki se dohányozzon!! :SS
2013. febr. 3. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

áháhhááhháááááááá :DDDD

ezért szeretem ezt a témakört :') látni a hülyéket :D

reméljük jól kikapsz!

2013. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

dohányosokat nem szoktak elvonóba küldeni, amúgy mikor faterom megtudta, hogy bagózok, végigpofozott az előszobán...

amúgy ha szüleid dohányoznak, valószínűleg lelkileg fel vannak rá készülve, hogy te is fogsz, mivel általában a dohányosok gyerekei is dohányosok...

Viszont neked lehetne annyi eszed, hogy nem a rossz példát lesed el tőlük...

2013. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
De kipróbáltad? mert ha látta hogy hiányzik a dobozból biztosan elmondja a szüleidnek.
2013. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
46%

(az előző vögyok írd meg privibe hogy mi történt)

am meg nagyon sz.r a cigi

2013. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sz,Erik válasza:
30%
13 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Hamar akarsz meghalni öcsi ????? Állj be ZSOLDOSNAK .
2013. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem nem akarok korán meghalni,csak ki akartam próbálni és kész.Tuti nem szoknék rá,mert mint már mondtam szüleim is csinálják és látom h nem jó nekik.Csak az ízére voltam kíváncsi,hogy valyon mi az istennek szívja ennyi ember.Ha meg rászoktam volna,akkor pedig centinként daraboltam volna fel magam.Csak egyszer akartam
2013. febr. 6. 12:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem próbáltad ki?

Nagykorúként próbáltam ki nem szoktam rá.

2013. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége, így 6 évvel később? Amúgy a rendező mi a tosznak kutatott a táskádban?! Vagy egyáltalán hogy találta meg?! Amúgymeg akár zenélő neonzöld vibrátort is találhatott volna nálad ahhoz se lenne semmi köze.
2019. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!