Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék leszokni a dohányzás...

Szeretnék leszokni a dohányzásról, de csak azért, mert drága a cigi, már többször próbáltam, de nem sikerült. Szeretek cigizni, de mégis le kéne szokni róla. Mit javasoltok? (Tegnap már feltettem ezt a kérdést, de nem nagyon jött rá válasz)

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 09:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ne gyújts rá többé,gondolj arra,hogy nem lehet,hogy a cigi irányít,hogy erősebb mint Te!

Én 5 éve szoktam le,nem bánom,egy boltban dolgozom,sok cgit el adunk,és nagyon nem értem sok embernek ez a lét szükséglete,inkább cigit vesz mint kenyeret,nem látják magukat sajnos,a cigi uralja őket szó szerint a függőségük.

2013. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Alen Carr könyvét, akik elolvassák a 70% uk le is tud szokni a módszerrel...
2013. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Van egy gyógyszer,amit orvos,tüdőgyógyász ír fel,nekem ez segített egyedül ,igaz leszokni még nem sikerült, de radikálisan kevesebbet szívok, én már ennek is örülök.Nem nikotin tartalmú nem úgy müködik.
2013. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tiz ev utan dontottem ugy hogy leszokok a cigirol,1honapja nem dohanyzom.End is az ara miatt hagyom ott,meg azert is hogy inkabb most szenvedjek a hianya miatt mint amikor teherbe esek,mert az egy dolog hogy magamat mergezem,a gyerekemet nem akarom.Es a cigipenzen ezeregy hasznosabb dolgot tudok venni.Nagyon nehez,de mind fejben dol el,nagyon kell akarni.Kitartas,sikrulni fog!
2013. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nálunk édesapám akart leszokni a cigiről. A háziorvostól kért tanácsot aki azt mondta hogy 30 év dohányzás után nem jó ha egyik naprol a másikra leteszi ,mert lehet hogy többet árt vele mint használ! ezzel csak azt akarom mondani hogy szerintem nem mindegy hogy hány év után akarsz leszokni és hogy .
2013. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nekem fülakupunktúrával sikerült leszoknom. Eleinte rossz volt, de pár hét után megszűnt a dohányzás utáni vagy. Én 7 évig dohányoztam, napi fél doboz elment, sajnos. Szóval jó sok koporsószeget elszívtam már, de már 1 éve nem dohányzom. Egyik barátom tanácsolta a természetgyógyászat ezen ágát, bár elég hitetlen voltam, hogy majd jönnek tűkkel, amit amúgy sem csíptem nagyon. De nem bántam meg. Én meg tudom adni a pesti természetgyógyászom számát, ha szükséges.
2013. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, az a világ rendje, hogy fiatalkorban egy vagyont költsünk az egészségünk tönkretételére, öregkorban meg egy másik vagyont, hogy az okozott kárt valamelyest enyhítsük.

Én húsz éve szoktam le, mert állandó éjszakás lévén, napi három dobozzal szívtam. De mivel ha megittam egy sört, rögtön olthatatlan vágyat éreztem egy bagó után, egyúttal a piát is elhagytam. Nem volt piskóta, de akaraterővel el lehet érni.

2013. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!