Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnétek kipróbálni/újra...

Szeretnétek kipróbálni/újra rágyújtani a cigire?

Figyelt kérdés
Aki még nem próbálta ki szeretné kipróbálni? Aki kipróbáta már korábban szeretne újra rágyújtani? Miért?

2013. febr. 28. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kb 2 évvel ezelőtti cigiztem időszakosan (volt hogy 2 hónapig napi fél dobozzal,fél év szünet,utána fél évig napi pár szál...),de nem veszek többet,irtó drága.

És a szaga is már zavar,főképp mióta sehol zárt helyen nem kell füstöt szivnom.

2013. febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy? Milyen fajtát szívtál ? Milyen volt? Szeretnél majd még valamikor rágyújtani? Jöhetnek még válaszok:)
2013. febr. 28. 09:24
 3/13 anonim ***** válasza:

Én cigiztem a középiskolában szoktam rá majd leszoktam majd ismét elkezdtem és ismét leálltam vele.

Én simán letudtam tenni a cigit

Ezt úgy értem,hogy nem alakult ki nálam függőség,csak azért szoktam vissza mert többen cigiztek a társaságomban

Én erős cigiket szívtam.Egy doboz elég volt 3-4 napig

Piros Pallmal barna szofi piros multi piros viceroy

Ma már a ha valaki dohányzik a környezetemben rosszul vagyok a szagától.

2013. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát azt azért én nem mondhatnám, hogy még csak a kipróbálásnál tartok. :)

Múlthéten cigiztem utoljára hétvégén, és igen szeretnék megint rágyújtani, holnap és holnapután is, ahogy minden hétvégén teszem, kocadohányosként.

Nincs meghatározott fajtám, olyat veszek, amilyenhez épp kedvem van. Van, hogy slimet (Pall Mall, Eve), van hogy rendeset (Lucky Strike főleg), van hogy olyan átmeneteset, nem tudom jobban kifejezni 100'ast (Sobranie)

Jó volt, milyen lett volna? Különben nem csinálnám :)

2013. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évig cigiztem. Öt éve nem gyújtottam rá és már nem álmodtam vele vagy fél éve. Ebből sejthető, hogy nem könnyű letenni. Leszokni nem lehet, csak letenni. Érthető a különbség?

Ha ti az elején vagytok, akkor most hagyjátok abba. Semmi értelme, büdös, káros, drága. A legfontosabb pedig, hogy van benne egy nagy adag, nagyon mély hazugság. A cigaretta azt hazudja, hogy ha elszívod, akkor valami jobb lesz. Jobban érzed magad, lazulsz, stb. Végső soron a cigaretta azt hazudja, hogy boldogabb leszel, ha elszívod. Hazugság. Nem lesz tőle semmi jobb, semmi nem változik, illetve de, szétcseszi az egészséged és függő leszel.

Én annak ellenére, hogy néha álmodom még vele, semmiért nem gyújtanék rá megint. Örülök, mint a halálraítélt, aki a bitófa alól menekült meg és nem megyek vissza a kötél alá, az tuti:)

2013. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kb. 2 évvel ezelőttig cigiztem. 17 éves koromban kezdtem, az elején a gimis társaság miatt naponta szívtam pár szálat, majd egyetemen 19 éves koromtól már inkább csak hétvégén, buliban, vagy a nyári szünetben. Hétközben nem is hiányzott, max. sör mellé szívtam el egyet. 26 évesen szakítottam az exemmel aki dohányzott, elköltöztem, egyszerűen nem vettem több cigit, az új barátom is cigiellenes.

Tulajdonképpen nem hiányzik, talán tavaly nyáron amikor többet sörözgettünk jó lett volna 1-1 szál, de megvoltam nélküle és most is megvagyok. Ha nem lenne káros, büdös és nem kerülne 800 Forintba egy doboz néha elszívnék egyet, de jól érzem így magam.

2013. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem szeretnél majd rágyújtani valamikor?
2013. márc. 17. 19:13
 8/13 A kérdező kommentje:
#5 Grat, hogy öt éve nem gyújtottál rá. Mennyit szívtál el naponta és milyet? Szerettél dohányozni?
2013. márc. 17. 19:14
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy rá fogok, párom megölne, anyám is nagyon cigiellenes, múltkor a barátnőm szívott el mellettem egy mentolosat kint az utcán, utána 5-6 órával mentem hozzá, rögtön faggatott a szag eredetéről. Ugyanez, ha a buszmegállóban áll mellém valaki cigivel.


Sörözgetéskor, barátnővel sétálgatáskor - amikor a barátom nem volt velem vagy amikor a kolléganőm kísértem cigizni gondoltam rá, hogy kérek egyet, de sose kértem. Utoljára kb. 2 éve kértem barátnőmtől egy mentolosat, akkor is megkaptam, hogy miért büdös a kabátom.

Venni biztos nem fogok többet, már a végén 1-2 hónapig tartott nekem egy doboz. Meg irtó drága. Talán nyáron sör mellé 1 jól esne, de annak meg nincs semmi értelme.

2013. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én voltam az ötös.

Piros multit szívtam. Imádtam.

2013. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!