Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnétek kipróbálni/újra...

Szeretnétek kipróbálni/újra rágyújtani a cigire?

Figyelt kérdés
Aki még nem próbálta ki szeretné kipróbálni? Aki kipróbáta már korábban szeretne újra rágyújtani? Miért?

2013. febr. 28. 08:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kolleganőd milyet szív? Érdekes hogy nem kértél tőle. Nem szokott megkínálni? Párod sosem gyújtott még rá?
2013. márc. 17. 19:41
 12/13 A kérdező kommentje:
#5 Mennyit szívtál el naponta? Nem szeretnél újra rágyújtani valamikor?
2013. márc. 17. 19:42
 13/13 anonim ***** válasza:

9. vagyok. Kolléganőm kék szofit szokott szívni, azt én ritkán vettem csak, ha más nem volt. Nem kínált, mert tudja, hogy nem dohányzom. Ráadásul az eü-ben dolgozunk ahol fegyelmit adnának ha megtudnák, hogy hátul cigizik valaki. Nem hiányzik, hogy én, aki hivatalosan nem is dohányzom kapjam a fegyelmit. Párom rokonai is dolgoznak ott, akik ugyanúgy cigiellenesek. Úgy tudom, a párom az apja régen cigizett de végül leszokott, mert nagyon utálták a szokását. Párom gondolom emiatt se gyújtott rá soha.

Egyébként legtovább kék multit szívtam, azzal kezdtem és azzal fejeztem be, egy ideig szívtam kék Helikont, arany Marlborot és kék Bondot is. "Fénykoromban" is leginkább hétvégi partybagós voltam, hétköznap 1-3 szál, ha szünet volt, otthon voltam egy sem.

Később pedig a hétköznapiakkal szinte teljesen felhagytam, csak akkor cigiztem, ha ittam is valamit.

2013. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!