Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek 100 emberből...

Szerintetek 100 emberből körülbelül hány olyan van, aki a közeljövőben egy szívást sem szív leszokás közben?

Figyelt kérdés
A barátom nem dohányzik, ezért elhatároztam, hogy leszokom. Elég jól haladok az eddigi próbálkozásaimhoz képest. Ott tartok, hogy néha megkívánom (társaságban) és beleszívok 1-2 slukkot. Szerinte ebből soha nem lesz leszokás. Abszolút nem hisz bennem, sőt, abban sem, hogy így le lehet szokni. Nagyon hálás lennék, ha őszintén válaszolnának a kérdésemre, de legalábbis reálisan.
2009. szept. 12. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Én nagyon szurkolok Neked, lehetségesnek tartom, mert RAJTAD múlik és eltökéltnek tűnsz. Ha kibírod egy buliban, hogy csak kettőt szívj bele, van akaraterőd. És ehhez az kell! Hajrá!
2009. szept. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
hát 100-ból 99 biztos nem szív leszokás közben, legalábbis azok közül akik le is szoknak. ez nem jelent semmit, csak azt hogy te lehetsz az első. :)
2009. szept. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Bár én egy slukkot sem szívtam, amióta elhatároztam, hogy leszokok és ennek már lassan két éve, de egyáltalán nem tartom lehetetlennek, hogy Te így le tudod majd tenni! Egyszerűen csak határozz el egy dátumot Magadban, hogy innentől kezdve már a bulikban sem fogsz cigizni! És onnantól kezdődik a leszokásod!

Amit most csinálsz, én úgy nevezném, hogy felkészíted Magad a leszokásra! De ezzel szerintem semmi baj nincs.

És kérlek, az ne tántorítson meg a tervedben, hogy nekem pl még így 2 év után is sokszor hiányzik a cigi!:(

Hajrá!

Sok sikert!

2009. szept. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat (és a biztatást). Nem fog eltántorítani, hogy két év elteltével is kívánod. :) Ezt én is tudom, hogy évek múltán is kívánhatom. Most is így vagyok ezzel. Ezért van az az 1-2 slukk. :(
2009. szept. 12. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
A barátodnak tök igaza van! A cigiről csak úgy lehet leszokni hogy egyik napról a másikra leteszed - így le lehet szokni akár örökre. Ha kompromisszumokat kötsz (csak buliban, csak 1-2 slukk, stb) akkor nem fog sokáig tartani a leszokásod és hamarosan visszaszoksz majd. Ezt nem elkeserítésből mondom, sajnos ez így van.
2009. szept. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem is jobb, ha egyáltalán nem szívsz.

Sok sikert!! :)

2009. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Simán ment. Csak össze kellett költöznünk. Már lassan egy éve együtt élünk és azóta nem gyújtottam rá. :) Társaságban viszont megkívántam de ellen tudtam állni.:)
2010. aug. 3. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!