Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Arany Marlboro-tól ha nagyon...

Arany Marlboro-tól ha nagyon ritkán szívom, mekkora bajom lesz?

Figyelt kérdés

Mennyire számít jónak..gondolok erősségre, minőségre, és mit mondanak, kik szívják az olyat?

Melyik a leggyengébb és legfinomabb cigi? Nem sokat tudok ezekről.

Ja meg hova rejtsem (a nevelgetős komikból nem kérek)



2013. márc. 20. 14:22
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
kettőt de a másodikat nem teljesen abból még maradt bőven
2013. márc. 20. 21:42
 12/25 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mentolos Vogueot szeretnél venni vagy szóba jöhet normál fajta? Milyen gyakran szeretnél rágyújtani? Remélem nem fogsz rászokni.

F/29

2013. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
hát ez az, nem tudom h jólesne e a normáls abból kiindulva h az arany nem olyan kellemes most viszont még így is kívánom nem tudom mért de nagyon nem kéne rászoknom
2013. márc. 21. 14:46
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagy vagy fiú?

Mert ha lány, akkor talán tudok segíteni abban, hogy hova rejtsd. :)

Ahová én szoktam, az a hajvasalóm doboza. Már rég nem abban tárolom a hajvasalómat, így, hogy ha véletlen elöl maradna, akkor anyu csak simán beteszi a szekrényembe, nem pedig a dobozába. (egyébként az én hajvasalóm dobozának 2 része van, és alulra szoktam tenni -> ilyen nagy doboza általában olyan hajvasalóknak van, amivel jár cd, meg egyéb nyalánkságok)

Ami még eszembe jutott, mikor azon gondolkodtam, hogy hová rejtsem, az a parfümös doboz. Persze ha eddig mindig eldobtad őket, akkor ez elég feltűnő.

Én egy ideig gyűjtögettem őket, mikor anyu kiakarta dobni őket, akkor megmondtam neki, hogy ne mert tetszenek a dobozok, de persze akkor még nem tettem semmit bele, viszont most már nem feltűnő, hogy mindig megtartom a parfümös dobozokat. :)

Ahova még szoktam rejtegetni dolgokat, az a társasjátékok doboza.

Régebben pedig zenélős plüssjáték hátuljába.

De millió lehetőség van, gondolkodj olyan dolgokban, amik viszonylag elöl vannak elhelyezve, így a szülők ha gyanakodnának nem ott kezdenének el először keresgélni.

Remélem segítettem valamennyit. :)

Leggyengébb cigik egyébként a fehérek ill. a szürkék, legfinomabb pedig egyéni ízlés.

Az én kedvencemet speciel nem lehet Magyarországon kapni.

De amit lehet kapni, és bejön, az a Lucky Strike.

2013. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

köszönöm ez sokat segített :-)

igaz, azóta már találtam neki helyet és nem szem előtt de remélem nem találják meg

plusz most csak kísérletezek de nem akarok nagyon rászokni köszi még1x

2013. márc. 22. 13:22
 16/25 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segíthettem :)

Amúgy hova rejtetted el végül? :)

2013. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
40%

Vettél másfajta cigit? Azóta gyújtottál rá? Milyen volt?

Vigyázz a kísérletezéssel, nehogy rászokj!!!

Valaki írta korábban másik topicban, hogy kétfajta függőség van lelki és testi, neked még testi nem lehet, max a szertartás hiányzik, sok gondod van, vagy csak úgy gondolod hogy kikapcsolna, naponta ne kezdj el rágyújtani, mert ha ennyire kívánod nagyon rá fogsz szokni hamar, inkább várj kicsit míg nem fog annyira hiányozni, akkor jobban fogod tudni uralni. Rosszabbul jársz ha rászoksz, mert egyre többet fogsz szívni kényszerből és úgy is le kell tenni, mivel nagyon rá leszel szokva nehezen fogod letenni, mindig hiányozni fog és szomorú leszel hogy nem gyújthatsz rá.

2013. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

:-)

a hangfalba :-DDDD


nem gyújtottam rá azóta de kívánom bár nem tudom mért.. tényleg nem esik jól annyira mikor szívom de vhogy érzem hogy rá kell gyújtanom csak bűntudatom is van utána főleg hogy a szülők nem tudják de mostanában történek velem olyan dolgok h egyszerűen azt érzem lenyugtatna ha rágyújtanék v jó lenne ez a pótcselekvés. csak rászokni sem akarok pénzt költeni rá meg főleg szóval tanácstalannak érzem magam

2013. márc. 22. 20:12
 19/25 A kérdező kommentje:
14. amúgy a Lucky Strike mennyi? :-)
2013. márc. 22. 20:24
 20/25 anonim ***** válasza:
Még nem vettem ilyen fajtát, de arra tippelek 800körül van.
2013. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!