Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Arany Marlboro-tól ha nagyon...

Arany Marlboro-tól ha nagyon ritkán szívom, mekkora bajom lesz?

Figyelt kérdés

Mennyire számít jónak..gondolok erősségre, minőségre, és mit mondanak, kik szívják az olyat?

Melyik a leggyengébb és legfinomabb cigi? Nem sokat tudok ezekről.

Ja meg hova rejtsem (a nevelgetős komikból nem kérek)



2013. márc. 20. 14:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem is tőled kérdezte. :P :DDD

Húúú, egyébként nem tudom megmondani, nem Magyarországon élek. :)

2013. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
830-840 FT körül van de nem ajánlom. Én szeretem a Luckyt, de jóval erősebb, kaparósabb mint az arany Marlboro. Ha a Marlboro nem esik jól akkor a Lucky még annyira se fog.
2013. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

köszi

és mi esik jól? elgondolkoztam egy gyengén de azt hallottam az károsabb

2013. márc. 23. 14:18
 24/25 anonim ***** válasza:

Tökmindegy milyet szívsz, sajnos mindegyik káros.

Szerintem ne szívj erőset, hiába veszel erőset nem fog jól esni annak meg nincs értelme.

Narancs pallmalt el tudod szívi, állítólag a sárga multi sem rossz.

2013. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
55%
ez erős cigi, inkább kék multit szívj, vagy hegyi levegőt. Az ilyen dohányzásnak nincs értelme, rejtegetve, stb. Elvész az élvezeti értéke. Egyébként ha fiú vagy merevedési gondjaid lesznek miatta, és később lehet nem lehet gyereket, nőként pedig számolnod kell azzal, h van olyan pasi, akinek nem jön be ha a csaj dohányzik. Ma már inkább ront az életminőségen, ha nem olyan körökben mozogsz, ahol mindenki dohányzik, mivel leírásod alapján sutyiban kéne elszívnod azt a szálat, annak MI ÉRTELME VAN? lsd krekk fű eki inkább használd ezeket, ha menő akarsz lenni, élj drogokkal, a ciginek semmi értelme. :D egészségedre!
2013. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!