Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetséges e hogy valaki nem...

Lehetséges e hogy valaki nem tud rászokni a cigarettára?

Figyelt kérdés
Már 8 hónapja szívom, naponta 7-8 szál (néha 2-3), és nem érzem hogy ha kihagyok pár órát, ki kellene mennem és, elszívnom egyet!

2013. ápr. 8. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelenti azt, hogy nem vagy rászokva. Kibírnád napokig, hetekig is?
2013. ápr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne pár órát hagyj ki, hanem 2-3 napot. Meg fogod érezni
2013. ápr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy? Milyen fajtát szívsz?
2013. ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
háhá :D rá vagy szokva :) nem az a rászokás, hogy megőrülsz ha nem jön a következő szál... ha nem tudnál most egy hetet csak úgy kihagyni, akkor már rá vagy szokva. és bizony nem tudnál
2013. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, lehetséges. Én egy pár évig dohányoztam úgy, hogy kocadohányos voltam. Inkább társaságtól függött, hogy rágyújtok-e. A cigis haverokkal mindig, de egyébként nem hiányzott. Volt, hogy kimaradt egy-két hét, nem is hiányzott egyáltalán.


Aztán nemrég gondoltam egyet, és úgy voltam vele, hogy ha ennyire nem hiányzik, miért is cigizzek tulajdonképpen. Úgyhogy egyik nap eldöntöttem, hogy soha többé, és ez tart is több mint három hónapja. Egyáltalán nem hiányzik, és a dohányos barátok sem jelentenek azóta kísértést.


Fizikailag szerintem én sose voltam rászokva, max lelkileg, de azon is túlléptem igen hamar.

2013. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

,,Hány éves vagy? Milyen fajtát szívsz?"

15, Most Kék Bond!

Mondta egy barátom is, aki szintén dohányzik, hogy amikor szédülök kicsit szívás után, az azt jelenti hogy nem vagyok rászokva! Most pedig amikor este kimegyek szinte mindig szédülök a végén!

Esetleg lehet az alváshiány miatt is?

2013. ápr. 9. 00:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak azért szédülhetsz, sőt. Ha már 8 hónapja szívod, úgymond hozzászokott a szervezeted. Inkább esetleg attól, hogy éhes vagy, üres a gyomrod, fáradt vagy álmos vagy, és még erre rá is szívsz, tehát nem a cigitől önmagában.
2013. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne erőltesd vagy inkább csak néha néha gyújts rá, mert a végén rá fogsz szokni és akkor kényszerből is szívnod kell, amúgy is egyre drágább lesz, 19évesen próbáltam ki néha rágyújtok narancs pallmalra. F/29
2013. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha 2 hónapot kibírsz és nem hiányzik akkor valóban nem vagy függő.

Képzel el ha 15 évesen már olyan függő lennél hogy pár órát se bírsz ki mert már remeg a kezed.

2013. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!