Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány éves korodtól kezdtél el...

Hány éves korodtól kezdtél el cigizni?

Figyelt kérdés

Én nem cigizek,de próbálták már rám erőltetni de nem.és nem is akarok...ilyenkor már mindeki cigizik 12 éves kortól...van értelme????

14L


2009. szept. 26. 22:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen kezdtem el cigizni,majd volt idő,hogy napi 1.2 dobozt is elfüstöltem.25 évesen egy reggel olyan heves fulladási rohamom lett,hogy kórházba vittek(azt hittem meghalok,egyszerűen nem kaptam levegőt)kiderült,hogy az immunrendszerem a béka segge alatt,és súlyos asztmás lettem.Az orvos szerint köszönhetem a ciginek is,ezért végleg lemondtam róla...Soha nem gyújtottam rá többet,és igyekszem egészségesebben élni..Azt kell,hogy mondjam,hogy én eléggé beparáztam,és a kórház után döbbentem rá,hogy akár meg is halhattam volna...
2009. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
:OOO
2009. szept. 26. 22:56
 13/32 anonim ***** válasza:
62%
Nincs értelme.De aki megakar minnél elöbb halni pl tüdőrákban akkor van értelme.Én baráti meg osztályközösségemben is cigiznek,kínálgatnak stb,de én nekem nem kell.Egyrészt én nagyon undorítónak találom ha egy tini lány cigizik és énis lány vagyok.Másik meg az hogy a családomban is cigiznek 2en szóval van lehetőségem a füstöt szivni míg itthon vagyok és egy helység sincs a lakásban ahova elvonulhatnék levegőzni,mert még a szobámba is bejönnek azzal a sz*rral.Szóval én utálom semmi, haszna nincs, ráadásul egésznap bűzölög töle az ember ami kicsit visszataszító..és fújhat magára az illető egy üveg parfümöt még akkor is érzik a szag.
2009. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
66%

22.50-es!

Nem hiszem, hogy bármiről is lemaradtam volna, mi az, hogy nem tudom miről beszélek?Szerintem te nem tudod, így felsorolom, mit gyűlölök benne:

-büdös->mindenkinek van szaglása

-rossz íze van, ergo undorító->csókoltál már meg olyat, aki előtte szívott el egy cigit??Vagy beszélgettél már dohányossal közvetlen közelről? ha nem leírom mit tapasztalsz:Büdös a szája és később elrohadnak a fogai..

-sok emernek nem okoz semmiféle lelkiismeretfurdalás, hogy más képéba fújja a füstöt->sok a bunkó köztük

-büdösek lesznek még a frissen mosott ruhák éltem dohányosokkkal, a pokolba kívántam őket minden egyes szál cigijükkel együtt

ezt gyűlölöm benne..

Van még kérdésed?

2009. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
23:11-es mindenben igazat adok neked!
2009. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
66%

14éves koromtól...Most tervezem a leszokást éppen.Életem egyik leghülyébb döntése volt.Régen mikor kérdezték,hogy miért cigizek,azt mondtam,hogy mert jó.Belerágtam a saját számba hogy élvezem az egészet,de rájöttem,hogy felesleges pénzkidobás az egész.Előtte is megvoltam nélküle,nem volt rá szükségem,ugyanolyan boldog voltam.Csak mégis olyan nehéz letenni:S De hiszem,hogy megtudom csinálni.

16L

2009. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
68%

Volt már úgy, hogy a haverokkal, laza sörözés közben elszívtál egy cigit? NEM?


A cigi nem egy méreg, csak tudni kell tartani a mértéket! Azt ne mond nekem, hogy nem esik jól a fent említett esetben, nagy röhögések közepette rágyújtani!


Engem pedig ne akarj meggyőzni, én nem szoktam rá.


Az általad említett demagóg dumát meg felejtsük már el.

2009. szept. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
17 évesen a gimiben szoktam rá, mert rám erőltették hogy szívd mert menő dolog, csak akkor tartozhatsz közénk, ezt mondták, hülye voltam, 2 évig dohányoztam heti 1-2 doboz cigit szívtam el.
2009. szept. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
23:59-es ezt kiére írtad?
2009. szept. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
demagóg duma?..ez igen..te egy bunkó vagy már ne is haragudj...
2009. szept. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!