Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan aki 10 ves kora...

Van olyan aki 10 ves kora körül kezdet cigizni s nincs semmi baja? Lcci irjatok s azt is hogy hny vesek vagytok vagy akinek van valami baja az is lcci kössz

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 14:41
 1/3 anonim válasza:

A változások nem azonnal következnek be. Lehetséges, hogy pár évig nem veszed észre magadon a vátozást, viszont később annál rosszabb lesz. Gyorsan bekövetkező bajok az erős köhögés, ronda, szuvas fogak.

Én nem dohányzom, ezeket mások tapasztalataiból tudom. (15 év)

Nem éri meg!

2013. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom ide e tartozik, de pont multkor gondolkodtam, 14 évesen kezdtem cigizni, és azóta nem is nőtem. (180 cm-s lány vagyok, úgyhogy nem is baj).

viszont pont a régi cipőim nézegettem, mikor rájöttem hogy a lábam 17 éves koromig nőt, mert 15 évesen még 2!! számmal kisebb volt a cipőm.


lehet nem lényeg amit irtam, és nem sok köze van egymáshoz, de szerintem a ciginek köze van ahoz hogy nem nőtem.

azóta már 24 éves kor felé járok, és letettem a cigit, de baromira nem volt könnyű ennyi év után.

2013. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
11 voltam mikor már rendszeresen szívtam. Most leszek 19 és katéterezni kell a szívem+ha csak egy kis náthát is elkapok sokkal tovább tart a gyógyulás mint a normális embereknél...folyamatosan köhögök és arról már nem is beszélek hogy havi 30.000ft erre megy el
2013. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!