Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mostmár nem lesz soha olyan a...

Mostmár nem lesz soha olyan a tüdőm mint előtte?

Figyelt kérdés

Nem nagyon dohányoztam sokat, csak bulikba haverokkal. Most már nem cigizek többet.

De érdekel, hogy akkor se lesz már olyan a tüdőm mint előtte.

Kb 1 éve szívtam előszőr cigit.

Egy év alatt kb. 12-13 doboznyi mennyiséget szívtam el.

Ez nem sok, mert tényleg mondom, hogy úgy volt, hogy ha volt buli minden pénteken, akkor minden pénteken egy 6-7 szál. De volt mikor nem volt ilyen akkor 3-4 hónapig semmi.


Szóval rendszeres dohányzás nem volt.

De akkor se lesz már soha olyan a tüdőm mint előtte, ha soha többé nem gyújtok rá?



2013. jún. 9. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem szűz, de semmi baja nem lesz, ha leállsz a cigivel.
2013. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennél több káros anyagot szívsz be egy nagyvárosban XY hét, vagy hónap alatt. Ne aggódj.
2013. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 eNerdzsy ***** válasza:
89%

Jó hírem van mert, ha ezután egyáltalán nem gyújtasz rá, akkor fél év múlva már nem fogsz te sem nagyobb eséllyel olyan betegséget kapni amit dohányzás okoz, mint valaki aki sohasem dohányzott.


Idővel a szervezet regenerálódik.

Aki többet szívott annak tovább tart, aki kevesebbet (mint te) annak rövidebb ideig.

2013. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát.. ha ez megnyugtat senkinek sem lesz már olyan a tüdeje mint előtte. Mindenkinek nap mint nap szennyeződik.


Ne szennyezd tovább dohány füsttel, ennyit tehetsz... :)

2013. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogsz te még cigizni öcsi.
2013. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!