Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen káros mellékhatásai...

Milyen káros mellékhatásai vannak a füves ciginek? Sajnos a környezetemben van valaki, aki elég gyakran él vele, és féltem őt!

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 18:52
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
76%
A fűnek mellékhatásai, hát biztosan vannak, régóta szívok, és most fordult velem először elő,hogy rosszul lettem tőle. Ugráltak a gondolatok a fejembe, és azokat a gondolatokat mondogattam, remegtem, nem tudom mi lehetett de elég furcsa volt, kiszáradtam, belenéztem a tükörbe és azt hittem vérzem. Nekem soha életemben eddig nem volt ilyen. Örülök,hogy túl éltem. Az elkeseredett anyukáknak meg csak annyit tudok mondani, inkább beszélgessenek a gyerekkel, és ne tiltsák, próbálják szép nyugodtan kideríteni mi az oka ha csinálja, szeretettel lepjék el a gyermeket, és ne állandó ordibálással. SZERESSÜK EGYMÁST!! mi lehet ennél fontosabb?
2009. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Semmi káros hatása ha tiszta marihuánát szívsz(vaporizer, bong) Kis memóriazavar használat után kb. 3-4 napig áll fent max. Sajnos a mai felnőttek ezt nem tudják feldolgozni..
2010. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Különösebben nem zavarna, hogy füvezik az öcsém, ha ugyanolyan normális lenne, mint mielőtt elkezdte. Sajnos a hangulatingadozások, az örökös ingerültség, az egyre romló emberi kapcsolatai, és hogy már semmiben nem leli örömét, nagyon is alátámasztják, amit néhányan leírtak. Vannak káros mellékhatásai. Mikor kiírtam ezt a kérdést, még semmit nem tudtam a füvezés mellékhatásairól. Lehet, hogy ez egyénenként változó, de itt bejött a papírforma.
2010. jan. 27. 09:22
 24/26 anonim válasza:
100%
Mert az emberekbe ez van belenevelve ,hogy a fű rossz mert drog. De az alkohol is drog kémiailag. Amúgy Magyarországon az emberek többsége alkoholista és ez nem általánosítás. A szüleim korabeliek nagyon isznak 40 -60 év közöttiek. Én több évig voltam rendezvényeken büfés és ott mindenki mata volt , még a tanárok is. Akinek példát kellett volna mutatni . A kirándulásokról ne is beszéljünk mikor a tanárok kúsztak másztak. És mi be voltunk tépve sokkal rendesseben viselkedtünk . És nem szoktunk hozzá.
2011. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

# 1

Ez nagy kamu duma!

Ismerősöm 1 év után azt mondta hogy beleunt!

2015. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 MrDarkness válasza:

Kedves kérdező.


Nem okoz semmiféle függőséget, vagy változást ami NEGATÌV lenne...

Betépve könnyebben ellehet viselni a hülyéket és kissebb esély van arra hogy, valakit agyon csap a hülyesége miatt... az hogy magába fordul az azért van, mert 2017re az emberek nagyrésze tanulatlan,degenerált személlyé alakult és ezekre senkisem kiváncsi. Nincs azzal baj ha valaki füves cigit szìv.


Kedves elkeseredett anyuka.


A gyermeked nem a fű miatt depressziós, ezzel akarja leküzdeni mert, olyan állapotban nem azon gondolkozik hogy hol rontotta el. Javasolnám hogy üljetek le beszélgetni egymással.


X éve fogyasztom napi szinten és nem vagyok befordulva, nem vagyok depressziós...

Amég nem próbálta ki valaki addig ne akarjon ítélkezni vagy vélemény kifejteni ezen témával kapcsolatosan. A fű tudatTÁGÍTÓ és nem módosító. Tisztában van azzal amit csinál.


Remélem segítettem. Béke.

2017. szept. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!