Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen káros mellékhatásai...

Milyen káros mellékhatásai vannak a füves ciginek? Sajnos a környezetemben van valaki, aki elég gyakran él vele, és féltem őt!

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 18:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó: Hogy te mennyire primitív vagy. Zavard el a drága fiadat akkor kocsmázni és nézd meg mennyire lesz agresszív, depresszív és kiszámíthatatlan mikor hazaér. Pedig itt még nem is beszélünk függőségről csak szimpla használatról.

Mellesleg csak gyenge embereknél van olyan a cannabis származékok irányába, hogy függőség. Sőt az sem, az csak szimpla mohóság, mert jó. Semmilyen testi tünetet nem okoz maga az elvonás, ha valaki bebeszéli magának, hogy ez mekkora szop@s akkor lehet szó STRESSZ OKOZTA gyomorfájásról, álmatlanságról. Az agressziónak ehhez semmi köze, a fiad agresszív, neveletlen pöc5 ami nem a drogok hibája, kizárólag a TE HIBÁD.

2009. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Haverom egy időben állandóan be volt tépve, de nem lett kemény drogos. Kipróbált ezt-azt, de vigyázott. Azóta leállt a fűvel is, meg nem is iszik. Ha annyi fűtől nem lett függő, akkor tuti nem okoz függőséget egy normális emberben. Amúgy sztem kicsit feledékenyebb lett tőle, bár nemtom, előtte se volt vmi jó a memóriája. Viszont amíg füvezett, sokkal nyugodtabb volt melóhelyén , de aztán leszokott, a kollégái legnagyobb bánatára :)
2009. okt. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
30%
Utolsó előtti Kedves Nagyot Szóló Juhász!!!Nagyon szívesen elbeszélgetnék veled ezen témaköröl,primitívségről,neveletlenségről,és a fű fogyasztásáról!!!!Te nagyon okos!!Ha van vér a kis pucádba,vegyél fel MSN-re és elbeszélgetünk,lehet,hogy még hasznos infókkal is szolgálsz,a fogyasztást illetően!Te vagy a szakértő,gondolom a nemlétező kis agyacskádat is elszívtad már!!És semmilyen mellékhatással nem bírsz:)))Még a memóriád is 100%-os:))) baloghnekrisztike@citromail.hu Csak bátran apám,no para,persze ha van véred:)) Na pááá
2009. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
55%

1. Mivel a tetrahidrocannabiol nem károsítja az agysejteket ezért nem lehet az agyat elszívni. Az elittad az agyad helyes kifejezés, az elszívtad nem.

2. A memóriám alapból irtózatosan rossz de azért jól halad az egyetem köszi. Egyébként tényleg ront a rövidtávú memórián de csak míg blokkol bizonyos receptorokat az agyban. Aztán leválik és kiürül a szervezetből.

3. Szívesen felveszlek msn-re ha még ehez hasonló infókat szeretnél tudni. Bár nem szoktam használni a programot de próba cseresznye hátha egyszer mindketten fent leszünk.

2009. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
100%

A füves ciginek semmilyen káros mellékhatása nincs, pszichikai függőséget okoz, a dohányzásról pl éppen ezért sokkal nehezebb leszokni mint a fűről, mert ott ugye fizikai függőség van, a szervezetnek hiányzik a nikotin.

A beszívva vezetést viszont sztem elég gáz, mert beszívva lasabb az ember reakcióideje, hiába éli bele magát valaki a vezetésbe, ha pár másodperccel lasabban reagál egy váratlan vészhelyzetben.

Amúgy sok ismerősöm van akik végig szívta az egyetemi éveket, és mind nagyon jó eredménnyel végeztek, egyikből sem lett heroinista, azóta jó munkahelyük, családjuk van, nem agreszívak, nem depressziósak, pedig már nem szívnak.

Az alkohol és a dohányzás sokkal veszélyesebb, károsabb szerintem ezek a kemény drogok előfutárai, és nem a fű.

2009. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
65%

Nincsenek. Ne féltsd ettől.


("Kedves" elkeseredett anya...tehetetlenül nézed??? Ez most komoly? :D Gratulálok :D Ismerem a fajtád...)

2009. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
65%
Így van, így van. Az benne a poén hogy neki volt nagy szája, sokadszorra próbálom felvenni msn-re és semmi.. Ennyit arról mennyire akar segíteni a saját fián. Vicc
2009. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Az aggódó anyának: engem a fű gyógyított ki a depressziómból. A pszichiáter által írt gyógyszerek csak rontottak az állapotomon, az egyik szertől már öngyilkos gondolataim voltak. Kidobtam a francba az összeset. Köszönöm jól vagyok.
2009. nov. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjatok az OFFért, de ezt mostmár nem állom meg szó nélkül. 3 éve vagyok élvezője. Most tettem le a cigit, mert ugy érzem nincs már rá szükségem. Egyetlen hónap kellett hozzá, meg egy kis lelki erő! Az én kedves anyukám mondta hogy agresszív és depresszív vagyok, és mindig sírósan jövök haza és ez biztos azért van mert drogozom! Nem! Azért van, mert mindig kiabál velem vagy kioktat hogy én semmit sem érek, ezért általában 1 óra felesleges hegyibeszéd után kezdek visszaválaszolgatni neki. Mellesleg énektanárnak készülök, 4-es 5-ösre érettségiztem,készülök az egyetemre, most OKJ-s képzésen veszek részt, napi 2-3 órát zongorázom,gitározom illetve éneklek,miután hazajöttem a suliból. A fű semmivel sem károsabb mint az alkohol,én még nem hallottam olyanról, hogy FÜVET HASZNÁLÓ ember verné a családját! Sosem voltak elvonási tüneteim a 3 év alatt. Egyszerüen arról van szó, hogy a marihuána itt nem elfogadott. Hogy mitöl vagyunk "agresszívek meg depresszívek"? ATTÓL HOGY BÁRMIT CSINÁLOK,ANYUKÁMNAK SEMMI SE JÓ,CSAK VAN MIRE FOGNIA AZT HOGY KURV@RA NEM IS ÉRDEKLEM CSAK AZT NÉZI,HOGY KARIKÁSAK A SZEMEIM,VAGY ROSSZKEDVÜ VAGYOK,NEM SEGÍTENE, NEM BESZÉLGETNE,MERT EGYSZERŰBB A FŰRE FOGNI,MINT HOGY MEGKERESNI A VALÓDI OKÁT!
2009. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok,kiegészítés: a nem füves cigit tettem le. Amugy most is rendszeres élvezője vagyok a fűnek, de anya nem tud róla,azt mondtam neki,már nem füvezem, érdekes azóta nem is basztat,hogy "agresszív meg depresszív" vagyok, pedig még szarabbul érzem magam lelkileg. Ja, én mindig a minta gyerek voltam, mindig tanultam, versenyeket nyertem,koncerteken vettem részt, elképesztö nyomás nehezedik rám,mert teljesíteni akarok az életben, és ebben biztos nem a fű fog megakadályozni és leamortizálni. A fű meg jó. Legalizálják. Inkább az alkoholt kéne betiltani! Szörnyűek a részeg emberek!
2009. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!