Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez mi? Mégis miért?

Ez mi? Mégis miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Engem feldühített picit az eset....nemzeti dohányboltból a szemem láttára küldték ki egy ismerősömet.Pici gyerekük van a kezében fogta a babát, így ment be és kiküldték mert a gyerek nincs 18! Egyedül volt, nem tudta hova rakni a picit, miután bevásárolt a férjének akart venni egy doboz cigit. Ha nem járok arra vissza kell mennie természetesen kocsival ami benzin....ez miiiiiii?? Szerintem ennyire szigorúan fogni ez már durva!

A másik...hugom 17 éves elmentek bulizni...nem volt már semmi nyitva csak a nemzeti beakartak menni vizet venni(barátnője kicsit sokat ivott) és kiküldték őt hogy nem múlt el 18!

Nem ugyan arról a boltról van szó! Tesóm még azt is mondta hogy a pult mögött álló hölgy igen flegma volt velük.


Vélemények?? Csak szerintem volt butaság a nemzeti? A fiatalok ugyan úgy megszerzik majd csak így feketén :S sajnos....


2013. júl. 6. 23:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem mehet be a gyerek... Pár hónapos, jó eséllyel arra sem fog emlékezni, hogy ott volt, nemhogy cigit vegyen. Akkor hagyja kint a bolt előtt, és lopják el a csövesek, hogy aztán bedrogoztassák, és koldulhassanak úgy, hogy ott a (kábult) gyerek a karjukon? Ebbe narancsék se gondoltak bele, ugye?

K O R R U P C I Ó !

2013. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

senki nem modnta hogy hagyja kint. HAGYJA OTTHON!

a peepshowba is csak 18éven felüliek mehetnek, és hogy oldják meg a gyereket? kikötik a bejáratnál? ja, nem, otthonhagyják. Mint ahogy a korhatáros moziba is, nem nem viszünk be 3évest, hiába nem fog rá emlékezni, otthon kell hagyni.

2013. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
És hiába bizonygatod az ellenkezőjét, gec!re nincs igazad. Az egész dolog korrupció volt, ennyi erővel pakoljuk külön boltba a kenyeret, tejet, párizsit meg a szárazkolbászt is, oszt' akkor lehet szaladgálni, mint pók a falon.
2013. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ilyeneket én nem mondtam, ezzel egyet értek, itt is a szemem előtt csinálták, hogy a fideszes képviselő kapta meg a város trafikjainak negyedét (úgy, hogy már előtte milliomos volt). nem értek egyet a törvénnyel, de azokkal sem értek egyet akik nem bírják felfogni hogy ha 18éven aluli nem mehet be, akkor sem a 17 éves 11hónapos nem mehet be, sem a 3éves. Ez a szabály, és kész. Nem ugyanaz érteni egy mondatot és egyetérteni vele.
2013. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem kell veszekedni sem politizálni ;) csak kíváncsi voltam a véleményetekre :)
2013. júl. 10. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!