Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudtok olyan trafikot, ahol...

Tudtok olyan trafikot, ahol kiszolgálják a 18 éven alulit is?

Figyelt kérdés
17/N

2013. júl. 12. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nincs ilyen. Szerintem most már hogy be sem lehet menni 18 év alatt ilyen helyre még fagyiért sem, pláne nem kockáztatják, hogy valaki meglásson - egy boltban, ahol nem volt más vásárló, nem mindig csináltak ebből problémát, de így már feltűnő lenne, ha beengednék a 18 év alattiakat.
2013. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezt beszívtad, öcsi.
2013. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha 17 éves vagy talán bemenni még bemehetsz akár fagyiért is mert azért nem kérhetik el a személyit, de ha cigit akarsz venni, akkor kockázatos. Ezek a helyek nemrég nyíltak most nagyon figyelnek mindenre, szóval megpróbálhatod de ha nem nézel ki 18 év felettinek számíts rá hogy elkérik a személyidet. Én 22 éves vagyok 2 napja mentem be egy trafikba dohányért persze nem oda ahol lakom mert ahol lakok ismerem a tulajt meg az eladókat is ott persze hogy kiszolgálnak. De a szomszéd településen ahol dolgozok ott 22 évesen is elkérték tőlem a személyit. Csak úgy néztem az eladóra, de ő mondta hogy tisztában van vele hogy ez nekem kellemetlen meg részben neki is hogy nem éppen 18 vagyok hanem már jóval elmúltam 18 éves, de mondta hogy a főnöke nagyon figyeli őt emiatt és mások is figyelik őket, és nem akarnak balhét belőle.

Érthető ez persze csak baromira el lett szúrva ez a rendszer így...

2013. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

17 éves nő? :)


Amúgy ha most azt mondom, hogy Mucsaröcsögén van ilyen trafik, akkor az neked jó lesz? Legalább egy várost írhattál volna!

2013. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én 22 vagyok, de a minap engem is igazoltattak, mikor cigit vettem, úgyhogy ennyi.
2013. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18 alatt be se mehetsz, megkérnek, hogy távozz.
2013. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
17N .... aha, majd 10év múlva :D most még 17/kl (kislány), vagy 17/gy.
2013. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nyugibugi emberek, 18 éven aluliakat beengednek a trafikokba, van ahol még ki is adják a dohányt, nekem az volt a kérdésem, hogy hol lehet ilyen trafik. a lekicsinylő válaszokra nincs szükség! és bocsesz, hogy nem írtam várost: Budapest.
2013. júl. 12. 21:30
 9/17 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem engedhetnek be, és amíg van bent fiatalkorú, addig nem is szolgálhatnának ki másokat. Papíron. Hogy betartják-e, az már más kérdés.

A gyakorlatban pedig próbálkozz. Eladótól is függ, hogy kér-e személyit, vagy sem.

2013. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tilos bemenni és az ajtót nyitva hagyni is, mivel így akárki beláthatna. A célpontban teszteltek 1hete, 5/3 helyen simán +1 helyan nehezen kiszolgálták a 15-16 éves srácot. Ha viszont lebuksz egy ellenőr előtt nemcsak a trafikos fog fizetni és nem kevés pénzekről van szó.
2013. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!