Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudtok olyan trafikot, ahol...

Tudtok olyan trafikot, ahol kiszolgálják a 18 éven alulit is?

Figyelt kérdés
17/N

2013. júl. 12. 17:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nemtudsz várni még1 évet? Hamar elmegy
2013. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
ne bántsuk, ő most szeretne nagylányosat játszani!
2013. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"18 éven aluliakat beengednek a trafikokba"


Nálunk nem...

2013. júl. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mivel törvény, hogy 18 éven alulikat nem szolgálhatnak ki és be sem mehet...nem hiszem h mostanában találni fogsz ilyet. Még nagyon friss ez az egész, rettenetesen figyelnek az ilyenre, de szerintem pár hónap, addig leülepszik ez az egész trafik mizéria és ugyan úgy ki fognak szolgálni téged is, mint ahogy sok szórakozóhelyre beengedik a 18 éven aluliakat is, pedig ki van írva az ajtóra h nem lehet bemenni...
2013. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Noni_ válasza:

Én valamelyik nap Balatonkenesén mentem be egy Nemzeti Dohányboltba a nővéremmel(27),ő cigit vásárolt én meg csak álltam. Az eladó odafordult hozzám,és közölte,hogy szeretné elkérni a személyimet.Mondtuk,hogy ja,nem én nem akarok cigit venni. Mondta,hogy az lehet,de 18 éven aluli nem tartózkodhat bent,úgyhogy konkrétan kiküldtek. Ilyenkor a legcélszerűbb az,ha megkérsz valakit az utcán,hogy vegyen neked. Budapesten lakom,ott is bementünk egy trafikba,kiküldtek,de utánam jött a főnök,hogy kérjek meg valakit. szerintem egy fél éven belül ugyanúgy kifogják adni mindenhol,mint eddig a kisboltokban. Addig meg kérj meg valakit,vagy keresgélj,hátha kiadják valahol. :)

16/L

2013. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
koszonom!
2013. júl. 14. 15:39
 17/17 anonim ***** válasza:
bekuldesz egy idosebbet.
2013. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!