Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnám bebizonyítani...

Hogyan tudnám bebizonyítani anyukámnak, hogy nem cigizek, de még soha nem is próbáltam?

Figyelt kérdés
Anya nem hiszi el, hogy a dohányzó barátaim nem szoktattak rá, de én komolyan undorodom a dologtól, soha nem is fogom kipróbálni, hányingerkeltő számomra. De mivel sokszor vagyok velük ezért anyunak mondhatok bármit, nem hiszi el. Én tudom a saját igazamat, de idegesít hogy nem hisz nekem. Valami tudőszűrési vizsgálattal vagy hasonló dologgal vissza tudnék vágni anyunak, hogy na mégis igazat mondtam neki?! :)

2013. aug. 4. 13:23
 1/3 Tomi90 ***** válasza:
Mikor találkozol a cigiző haverjaiddal és hazamész szagoltasd meg vele a kezed. Ha cigiznél a mutató és középső ujjad füst szagú lenne. Tüdőszűrőn csak akkor van különbség ha tüdőbetegséged van.
2013. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsoltihaver ***** válasza:
lehelj ra XD de most komoly a dohanyosoknak szajszaguk van azt meglehet erezni csak szajvizzel lehet elfedni de annak is van szaga csak nem budos meg ugye az izzadsag arra talaltak ki a sprayt de azt is erezni.
2013. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gerincvelő-folyadék vizsgálattal.
2014. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!